2703
2553
عنوان

مثل تو فیلما یکی بم پیام میگه نمیزارم نامزدت برا تو بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 62 پست
اره برعکس نوشتم چون دیالوگه پژمان جمشیدی بود اونجا که با سام بحث میکردن که این درسته یا برعکسش . ازن ...

اخه تو عمرم ضرب المثلو نخونده بودم بعد ترجمش کردم خیط شد واس همین گفتم برعکسه  

اتفاقات خوبی قراره برای من بیفته هر روز هر ساعت منتظر ی اتفاق خوبم ممنونم از اینکه زندگی انقد قشنگههه تا زندم زندگی میکنم مردگی بماند بعد مردنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با این دهن بینیت مزاحم و به نتیجه رسوندی آفرین 

اول مطمئن شو بعد عکس العمل نشون بده 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2456

تو رو خدا سر کار نیستیم

آخه چرا باید به شما پیام بده هوشیارت کنه می رفت کارش رو میکرد

چرا به نانزدت پیام نداده 

یا سر کاریم یا طرف خیلی بی عقله پس بیخیال زندگیت رو بکن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

منم یه نفر بهم‌ پیام چرت و پرت میداد البته نه راجع به شوهرم ...اصلا نمیشه پیداش کنی بهتره بیخیال بشی و برات مهم‌نباشه و به زندگی خودتون ادامه بدین به کوری چشم اونا هم که شده نزارین به هدفشون که جدایی شماست برسن .قوی باش فوری جا نزن

2714
اینحرفو نزن عزیزم شک ب دل بنده خدا راه نده مواظب حرفامون باشیم

آره واقعا خب شاید از دق این کارو کرده که به خانمش بفهمونه من حتی قید خطمم زدم به خاطر تو یعنی ناراحتی زنش مهمه اتفاقا بنظرم

آره واقعا خب شاید از دق این کارو کرده که به خانمش بفهمونه من حتی قید خطمم زدم به خاطر تو یعنی ناراحت ...

اره خیلی پیام داد گفت گناه من چیه ک دوست دارم ولی حسودا نمیزارن و این  وسط تو میخوای ولم کنی 

2706