2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر من سز کرد خیلی سختش بود داشت میمرد دیگه از سردرد و اینقدر درد داشت که نمیتونست اصلا بچه رو شیر بده بعد از ۱۰ روز خوب شد تونست بچشو بغل کنه و شیر بده از خوشحالی داشت بال در میاورد که تونسته خودش بچه رو از زمین برداره و بغلش کنه بدون کمک کسی...بعد دردای دیگه اش هم دیگه تا ۴۰روز کامل کامل خوب شده بود

2720

بلند شدن و نشستن که چند ساعت بعدش میتونی بشی ولی درد داری .. من فکر کنم تا یه هفته شیاف میزاشتم...عزیزم بعد از زایمان انقدر به فکر بچه ای که خودت و یادت میره من یادمه شبی که مرخص شدم بچم مریض شد خودم بردمش بیمارستان 3 طبقه هم بچه رو بغل کردم پپیاده از پله ها رفتم... فقطط بچه رو یادمه هیچی از درد خودم یادم نمیاد

خواهر من سز کرد خیلی سختش بود داشت میمرد دیگه از سردرد و اینقدر درد داشت که نمیتونست اصلا بچه رو شیر ...

تا 40 روز من کلا از فرداش این مطب اون مطب بودم واسه زردیه بچم سر ماهشم که تب کرد دوباره بیمارستان یه هفته بستریش کردم ... باور میکنی اصلا یادم نمیاد خودم درد داشتم یا نه اصلا هیچی هم نمیخوردم و شیر میدادم.. یادمه بچمو که بستری کرده بودم یه پرستاره گیر داده بود تو خیلی حالت بده بیا خودتم بستری شو...فکر کنم داشتم میمردم اما فقط به فکر بچم بودم

تا 40 روز من کلا از فرداش این مطب اون مطب بودم واسه زردیه بچم سر ماهشم که تب کرد دوباره بیمارستان یه ...

خواهرم اینقدر حالش بد بود اینقدر گریه میکرد که ما هم‌براش گریه میکردیم دیگه ..اصلا سز بهش نساخته بود میگفت اصلا بی حس نشدم انگار..تو اتاق عملم حالش بهم‌خورده بود میگفت بی حسیم زودی در رفته خیلی درد کشیده بود..میگفت شانس منه وگرنه همه میگن سز خوبه و فلان‌ولی به من اصلا نساخته ..بچشم که زردی داشت اصلا نتونست بره بیمارستان دستگاه اورد تو خونه گفت من اصلا نمیتونم سرپا وایسم دارم‌ میمیرم فقط

خواهرم اینقدر حالش بد بود اینقدر گریه میکرد که ما هم‌براش گریه میکردیم دیگه ..اصلا سز بهش نساخته بود ...

اره درست گفته دکتر بیهوشی خیلی مهمه.. 

منم همه میگفتن خوب بی حسم کرده.. اصلا من ساعت 5 زایمان کردم ساعت 10 شب از ریکاوری اوردنم بیرون پامو نمیتونستم تکون بدم بعد از 5 ساعت... جاهای دیگمم تا فرداش سر بود... یعنی فرداش برام شیاف میزاشت اصلا هیچی حس نمیکردم شکم و زخمشم که تا یکی دو ماه بعدش سره... منم تو اتاق عمل حالم داشت بهم میخورد نمیدونم باز یه چیزی بهم زد کلا انگار خواب رفتم دیگه هیچی نفهمیدم... تازه من چون اورژانسی بودم یه ساعت قبلشم ناهار سنگین خورده بودم ولی خدارو شکر بخیر گذشت... میگم که دکتر و بیمارستان خیلی مهمه همه میگفتن بعد از بی حسی سردرد شدید داشتن که من خدارو شکر اصلا نداشتم

2714

واااای سزارین چه مشکلاتی داره پس... 

اونقدر که میگفتن سز خوبه من حسودیم شده بود! 

خدایا فرزندانی به ما عطا کن و این اولاد ما را سالم، صالح، خوش قدم، خوش روزی و عاقبت به خیر قرار بده 
اره درست گفته دکتر بیهوشی خیلی مهمه..  منم همه میگفتن خوب بی حسم کرده.. اصلا من ساعت 5 زایمان ...

من خواهرم میگفت هرچی بهشون گفتم من بی حسیم در رفته بی حس نیستم باور نکردن بهم گفتن اگر راست میگی پاتو تکون بده منم پامو تکون دادم از تعجب شاخشون در اومده ولی گفتن دیگه کاری نمیتونیم بکنیم باید تحمل کنی فقط شیاف بهم دادن...اون یکی خواهرمم دقیقا همونجا زایمان کرد و سز شد میگفت برای من خوب بوده اصلا هیچ دردی نداشتم .بدن تا بدن نمیدونم فرق میکنه یا این‌بی حسی هایی که برای این زدن خوب نبوده نمیدونم دیگه جریان‌چی بوده هرچی بود خیلی بهش سخت گذشت تا دوره اش تموم شد

واااای سزارین چه مشکلاتی داره پس...  اونقدر که میگفتن سز خوبه من حسودیم شده بود!

ن بابا سخت نیست نترس

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
ن بابا سخت نیست نترس

قربونت :) ولی من بالا برم پایین بیام طبیعی باید بدنیاش بیارم، چون بچه ی اولم هم طبیعی بوده

خدایا فرزندانی به ما عطا کن و این اولاد ما را سالم، صالح، خوش قدم، خوش روزی و عاقبت به خیر قرار بده 
قربونت :) ولی من بالا برم پایین بیام طبیعی باید بدنیاش بیارم، چون بچه ی اولم هم طبیعی بوده

انشالله بسلامتی و دل خوش😍

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮