2726
عنوان

به نظرتون این رفتار مادر شوهرم ینی چی

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 62 پست
انقد میگه همه تو سفره منو نگا میکنن من تازه به خانوادشون پیوستن پیش پدرشوهرم بسیار معذبم 

بعدم شاید تازه عروسی میخان تحویلت بگیرن. از من میشنوی بنطرم خیلی مهربونن. بعصیهام کلا تعارفین. 

شما هنوز تیکه و کنایه نشنیدی. مادرشوهر من تیکه هایی بم پرونده که الان بعد چند سالم یادم نمیره. اونم همش بناحق و از روی حسودی

میگم که شاید واقعا از روی محبته من یه زندادش دارم به همین زبون روزه بگم هممون عاشقشیم . از بس که نا ...

زن  داداش منم کم میخوره . غذاشو براش میریزیم تو قابلمه میگیم بعدا یا خودت بخور یا بده به بچه هات . انقدرم خوشحال میشه 😂😂😂بقران یه بار غذای روز قبل داشتیم میخوردیم . یهو اومد خونمون چون کارمنده ناهار نپخته بود ‌.الکی بهش تعارف زدیم انقدر خوشحال شد که دعوتش کردیم نمیخواد غذا بپزه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا وقتی فکرشو میکنم مامان منم همیشه بهم میگه بخور بخور تا حالا فکر نکردم مامانم گیر میده

حق با شماست،شاید ما رفتارمون بده

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
مهمونی دعوت بودیم چن روز پیش خونشون برا افطار کل فامیلاشونم بودن بعد برگشته به من میگه بکش بخور میبی ...

اره مادر شوهرت خوبه 😂به قول دوستمون برو خدا رو شکر کن تیکه نمیپرونه .در مورد گیر دادنشونم بگو معده م اذیت میشه . دروغ که نمیگی . شوهرتم تاکید کنه که معده ت اذیت میشه

2728
من مادرشوهرم خیلی تیکه میپرونه. من سکوت میکنم. ولی گاهی تحملم تموم میشه میگم مثل خودش بشم بفهمه چقدر ...

نه چون منم اصلا اهل جواب دادن نیستم. فقط چون به شخصیت خودم اجازه نمیدم مثل بعصیها اهل تیکه و کنایه باشم. یعنی بلدم نیستم و بنطرم باعث دعوای بیشتر میشه.

اما ازون باب نصیحت که گفتم اگه کسی تیکه پروند و شما ناراحت شدید حتما همون لحطه خیلی محترمانه بهش بگید که حرفتون خوب نیست و من ناراحت شدم. الا تو دلتون نگه ندارید که بعدا مثل من اعصابتون خراب میشه و زندگیتون بهم میریزه. من نصف دعواهام با شوهرم بخاطر حرفهای مادرش بوده تا حالا

حق با شماست،شاید ما رفتارمون بده

من باردار بودم ماه اخر بودم مادرشوهرم به همه چلو قورمه داد .به من گفت نون با قورمه بخور 😐به شوهرمم هیچی نداد که شوهرم رفت یه گوشه باغ .تازه هم از سفر حج اومده بود مثلا توبه کرده بود . بقران داشتم صعف میکردم . دیگه زن پسر عمه شوهرم دلش سوخت برا من الویه اورد منم همشو خوردم تعارفم نکردم😂

نه چون منم اصلا اهل جواب دادن نیستم. فقط چون به شخصیت خودم اجازه نمیدم مثل بعصیها اهل تیکه و کنایه ب ...

خب اگه طرف حاضر جواب باشه و بگه ناراحت شدن نداره تو نازک نارنجی ای چی بگم؟ 😐 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
والا وقتی فکرشو میکنم مامان منم همیشه بهم میگه بخور بخور تا حالا فکر نکردم مامانم گیر میده

عزیزم آخه من با مامانه خودم راحتم دیگه ولی این مادر شوهرم میگه احساس میکنم مثلا راضی نیس فقط کلید میکنه رو خوردنم نمیدونم میتونی درک کنی یا ن

من باردار بودم ماه اخر بودم مادرشوهرم به همه چلو قورمه داد .به من گفت نون با قورمه بخور 😐به شوهرمم ...

🤣🤣🤣خوبه اون الویهه بود پس

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

واااای خواهر من یه مادر شوهر داره عاشق اینه بقیه فقط بخورن🤣🤣 خواهرم که لاغر غذاشم اندازه گنجشک یعنی پدر شوهرش پشتش راه میوفته به زور بهش میوه میده😂😂 حالا من تپلم ولی غذام زیاد نیست سریع معدم پر میشه

هر وقت میرن خونشون دل درد میگیرم برمیگردم😭😄

زن  داداش منم کم میخوره . غذاشو براش میریزیم تو قابلمه میگیم بعدا یا خودت بخور یا بده به بچه ها ...

زنداداش منم کارمنده البته شهر  یگه میشنن. اونام یه وقتا دو سه روز میان اینجا. ما اگه چیزی روز اخر باشه مامانم طرف میکنه میده ببرن. خودمم مربا و ترشی براشون درست میکنم بشون میدم خیلی خوشحال میشن

🤣🤣🤣خوبه اون الویهه بود پس

بقران حتی برام نکشید .فقط گفت نون با قورمه دوست داری؟😐میدونست که از ظهرم چیزی نخورده بودم.بخاطر همین الان من خیلی روی خانومای باردار حساسم . یکی بچه یکی هم باردار .شده باشه خودم غذا نخورم باید اول به اونا غذا بدم .

واااای خواهر من یه مادر شوهر داره عاشق اینه بقیه فقط بخورن🤣🤣 خواهرم که لاغر غذاشم اندازه گنجشک یعن ...

مادر خانم داداش منم همینه. اینقدر مهمون داری و تعارف میکنه میری خونشون میترکی  

2706