2410
2553
عنوان

چقدر خیانت درد داره

| مشاهده متن کامل بحث + 6582 بازدید | 211 پست
به شوهرم گفته متولد۶۹  ام شوهرمم معتاده

عجب ادمایی هستن مخصوصا شوهرت ببخشیدا😒😒😒

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این یه واقعیته... میخوای دلیل خیانتنشو بدونی و درک کنی؟ 

سخنرانی دکتر حبشی کلید مردان و گوش کن

مردا دوس دارن ب کسی که نیازمنده کمک کنن و باهاش رابطه داشته باشن چون حس تامین بهشون میده.. خودت سخنرانی رو الان گوش کن درک میکنی چی گفتم... 

2720

فقط شوهرت که رفته با دست فروش😒

نمیگم اون خانم بی شان و منزلته ها نه

اما چه ربطی ب تو داره اون  خانمه من نمیفهمم

ینی به اونم رحم نکرده شوهرت🙄🙄🙄🙄🙄

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
پروفایلت با اسی یکیه

منم داشتم به همین فک میکردم خخخ

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2714
به خدا ده ساله چیزی ازش ندیدم خاکبرسر بی لیاقتش کنن

میخادتوروبفروشه ب ی زن دم دستی و.....😎اره خیلیم بی لیاقته 

میگی شوهرتم معتاده پس ولش کن لیاقتش اون زناست

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
این یه واقعیته... میخوای دلیل خیانتنشو بدونی و درک کنی؟  سخنرانی دکتر حبشی کلید مردان و گوش کن ...

ربطی نداره

الان خیانت زیاد شده

طرف زنشو ول میکنه

میره میچسبه به یه زن دیگه

مگه زن خودش بهش نیاز نداره؟

به شوهرم گفته متولد۶۹  ام شوهرمم معتاده

یعنی متاهل زنه ...کسایی که دست فروشی میکنن ، تن فروشی نمیکنن ، چرا شوهرت همچین گزینه ای رو جلوی پای کسی قرار میده ...فقط میدونم بعضی مردها از خدا نمیترسن عزیزم 

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

دوتا شاخ بر سرم رویید!😐😐😐به  مردا دیگه اعتباری نیس

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2706