2058
2079
عنوان

چقدر خیانت درد داره

5671 بازدید | 228 پست

دیشب رفتیم داروخانه

دم داروخونه یه خانم نشسته بود لیف میفروخت بهم گفت دوتا دختر دارم ازم لیف بخر

ازش خریدم بعدم شوهرم شمارشو گرفت گفت اگه نذری چیزی بود براش ببریم یکمم تنقلات خرید دادش گفت بده بچه هات

سحر که سحریمو خوردم ناخوداگاه رفتم سر گوشی شوهرم که خواب بود دیدم به خانومه پیام داده بچه هات خوراکیا را دوست داشتن؟اونم گفته بود بله

شوهرمم بهش گفته بود حوصلت رفت بگو‌بیام ببرمت تاب بخوریم با ماشین

چیزی خواستی بهم بگو

شام خوردی یا نه

ازش پرسیده بود متولد چه سالی

زنه هم دوتا درمیون جواب داده بود

شوهرمم کلی نوشته بود قربونت گلم

عزیزم

حیفی اخه و.....

همون سحر پای راستم فلج شد

بیدارکه شد فهمید وکلی گریه کرد گفت گه خوردم

اما دلم صاف نمیشه😭😭😭😭😭😭😭😭

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

ببخشید ولی چه دم دستی 

اخ جون بالاخره تونستم😄...وزن اولیه۱۰۵*وزن فعلی۹۵*وزن هدف اول ۸۵*خدا جانم شکرت بابت بودنت مرسی که هستی به داده و نداده ات هزار بار شکر  🤩 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚🥺میشه لطفا برای مادر شدنم و سلامتی خودم و خانوادم صلوات بفرستید هرکس لایک کنه منم براش صلوات میفرستم😘😘   😇قراره منم یه خانم دکتر بشم ان شالله قول میدم به کسایی که تمکن مالی ندارن مشاوره رایگان بدم خدایا خودت کمک کن هر کاری از دستمون بر میاد برای هم نوعمون بکنیم😊🥰 زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
2077

جوون بود؟خوبی هم نیومده لیف نمیخریدی..شمارشو چرا داد اخه 

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مامان و بابام یه صلوات میفرستین💓💓🌸ممنون میشم.بهم بگین منم براتون بفرستم مهربونا
2032
به قران😭😭

واقعیت اینه ب کسی خوبی نیومده نبایدمیراشتی شوهرت شمارشوبگیره😎

از خدا دیگر هیچ نمیخواهم ، دیگر هیچ آرزویی ندارم ، رویایم را میخواستم که به آن رسیدم ، دنیا را میخواستم که آن را به دست آوردم ، رویایی که همان دنیای من است، و تویی که همان دنیای منی….
2051

عجب اشغالیه چ راحت بخشیدی با گه خوردن ک حل نمیشه ، ب دست فروش رحم نکرد دیگ خدا بخیر کنه 

‌‌‌بدبخت تر از ما،اونایی هستن که فکر میکنن ما از اونا خوشبخت تریم و حسرت میخورن :)‌‌ ‌ ‌                خداجووونمشکرت❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
به شوهرم گفته متولد۶۹  ام شوهرمم معتاده

عجب ادمایی هستن مخصوصا شوهرت ببخشیدا😒😒😒

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مامان و بابام یه صلوات میفرستین💓💓🌸ممنون میشم.بهم بگین منم براتون بفرستم مهربونا

این یه واقعیته... میخوای دلیل خیانتنشو بدونی و درک کنی؟ 

سخنرانی دکتر حبشی کلید مردان و گوش کن

مردا دوس دارن ب کسی که نیازمنده کمک کنن و باهاش رابطه داشته باشن چون حس تامین بهشون میده.. خودت سخنرانی رو الان گوش کن درک میکنی چی گفتم...