2726
عنوان

بچه ها بیاید لطفا ،شوهرم منو گذاشته تو آمپاس

| مشاهده متن کامل بحث + 1369 بازدید | 59 پست

شما بهتره از این به بعد حتما به فکر پس انداز مخفی واسه خودتون باشید.

واسه خونه یکم با سیاست بیشتر برید جلو، ظاهرا همسرتون حساس شدن.

طلا رو سعی کنید نفروشید. نمیدونم مثلا تو دستتون نباشه، بعد مامانتون جلوی همسرتون بگه النگوت رو دوس نداشتی دستت نکردی؟!

ولی اصلا با این فرمون لج و لجبازی پیش نرید. از طرفی هم حتما به فکر آینده‌تون باشید. پول درشت نمیده، خورد خورد بگیرید و پس انداز مخفی کنید.

بهش بگو از بابات قرض کنه به نظرم به اون پس میده ولی به تو نه

میونش با بابام خوب نیست

حاضر نیست رو بزنه بهش

لازم بشه هم خودم باید رو بزنم 

اون نمیره جلو

ولی بنظر خودم از بابام گرفتن هم اشتباهه

خدایا شکرت   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میونش با بابام خوب نیست حاضر نیست رو بزنه بهش لازم بشه هم خودم باید رو بزنم  اون نمیره جلو ...

باهاش حرف بزن اگه بهش پس میده بگیر از بابات چون وقتی نداره تو مجبور میشی طلا بفروشی اگه قرض نکنه

منم طلاهامو دادم واسه خونه خریدن الانم که هیچی ندارم جز نشون و حلقه 

خونه رو هم فروختیم تولیدی زد حالا ببینیم چیکار میکنه ولی انشالله خونه خریدیم میخوام بگم حتما نصفشو به نامم کنه

2728
عزیزم اگه قراره هم چیزی بفروشی به خانواده خودت بگو اشتباه منو نکن 

شوهرم میگف نگو فروختم بگو گذاشتم کنار

میخواد گوام بزنه

اما این تو بمیری از اون تو بمیری هاست

خدایا شکرت   

به نظر من هم اصلا کوتاه نیا

از پدرت هم اصلا پول قرض نکن.. خوبه پدر مادر خودش پول ندارن ولی این میخواد با گیر دادن های تو خونه رو به نام مادرش کنه

اگه می ترسی خیلی شر بشه طلا هات رو بذار خونه مادرت اینا

من خودم طلا ندارم فقط در حد گوشواره و حلقه عقد

ولی بالاخره زن بدون طلا که نمیشه.. اونم خانواده خودت خریدن برات

اتفاقا جاری من بعد عروسی به شوهرش گفته بود نصف خونه رو بزن به نام من،یه جنگی تو خونه مادر شوهرم به راه بود

راستش برادر شوهرم یه زمین خالی داشته که بردار شوهر دیگه ام ازش میخره که برا خودش خونه بسازه 

ولی سند نمیزنن.. بعد ساخت خونه و عروسی گرفتن و اینا جاری ام به شوهرش میگه برو  محضر  و سن رو بزن به اسم خودت

بعد مادر شوهرم اینا به این یکی برادر شوهرم میگفتن نزنی به اسم داداشت ها

میره میزنه به اسم زنش

واقعا من تو منطق شون موندم.. چطور آدم میتونه خونه اش به اسم برادرش باشه ولی به اسم زنش نمیتونه بکنه

بگذریم از اینکه هر دو خواهر شوهرم خونه به اسم خودشونه

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی
شوهرم میگف نگو فروختم بگو گذاشتم کنار میخواد گوام بزنه اما این تو بمیری از اون تو بمیری هاست

خوب کاری میکنی

این همه طلا فروختی یادش نمونده،بعدا بقیه خوبی هات رو هم یادش میره

مردا همینن.. اصلا گیریم مال دنیا ارزش نداره ولی احترام چی

آدم احساس میکنه از اول به چشم یه زن خیانتکار بهش نگاه میکنن که یه روز میخواد بره.. چیزی به اسمش نمیکنن که خوش خوشانش نشه

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی
خوب کاری میکنی این همه طلا فروختی یادش نمونده،بعدا بقیه خوبی هات رو هم یادش میره مردا همینن.. ا ...

کاملا با حرفات موافقم

واقعا همینطوره خانواده شوهر واسه دخترشون میخوان ولی همونا واسه عروس زورشون میاره

دعا کن کار به دعوا نکشه

من محکم وایستادم که ندم

یکمم خودما جدی گرفتم که نخواد از باب دوستی خاله خرسه وارد بشه

آدم واسه یکی باید جون بذاره که حداقل طرف واسش تب کنه

خدایا شکرت   
وام که نه ،چون قسط زیاد داریم پدرشوهرم دیشب گفت ما نداریم که کمک کنیم بابای خودم داره ،میدونم داره ...

خب چندماه دیگه طلا بفروش چون میگن میکشه بالا

و اینکه بگو وام میخوام که قرض نباشه 😎

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
چی شد عزیزم طلاتو دادی به همسرت یا نه؟؟

بله عزیزم دادم 

اونم کارش را شروع کرد 

چیزی هم در عوضش بهم نداد 

ولی خب درآمدش ماهیانه خوبه ،منم ماهیانه ازش پول میگیرم واسه خودم لباس و هر چی دوست دارم میخرم 

از خورد و خوراک کم نمیذارم 

قصد دارم خورد خورد پس انداز کنم یه دست بند طلا بخرم 

خدایا شکرت   
بله عزیزم دادم  اونم کارش را شروع کرد  چیزی هم در عوضش بهم نداد  ولی خب درآمدش ماه ...

خداروشکر ک درامدشون خوبه عزیزم

افرین کار خوبی میکنی حتما حتما دائم یاداوری کن ک همه طلاهامو دادم بهت پس توهم درعوض الان ک داری باز برام بخر شاید یه روزی باز ب دردمون بخوره برا پس انداز

خودتم از ماهیانه ک میده پس انداز کن یه چیزی بخر ولی نگو پس انداز داشتم خریدم بگو مامانم خریده برام چون بدونه خودت خریدی ریز میشه رو خرجیا

خداروشکر ک درامدشون خوبه عزیزم افرین کار خوبی میکنی حتما حتما دائم یاداوری کن ک همه طلاهامو دادم به ...

ممنون انشالله که واسه همه مون چرخ روزگار خوب بچرخه و تن سالم باشه و جیب پر پول

چشم آره مدام بهش میگم خودشم میگه میخرم واست 

منم یواشکی پس اندازم را دارم

خدایا شکرت   
2706