2733
2734
عنوان

بچه ها بیاید لطفا ،شوهرم منو گذاشته تو آمپاس

| مشاهده متن کامل بحث + 1369 بازدید | 59 پست
چرا. چه عیبی داره مگه؟ من برادرم یکیش شش دونگ خونش بنام زتشه. دو تاشونم فکر کنم سه دونگ. دقیق نمیدون ...

عیبی نداره عزیزم ، گفتم علت سر باز زدن مرد از اینکه خونه رو به نام زنش بزنه اکثرا خانواده شه ....چون از حرف و حدیث میترسن ...شوهر خودم از ترس مادرش و به علت اینکه میگفت تجربه داره اگر خونه به نام زن بشه جدا میشه 😒 خونه رو ششدانگ به نام خودش زد ...و بعد یازده سال داداشم که با خواهر شوهرم ازدواج کرد به محض خونه خریدن خونه رو به نام خواهر شوهرم کرد و مادر شوهرم با لبخند میگفت داداشم اصرار داشته خونه رو به نام زنش کنه 😂شوهر منم گفت عه پس دختر خودت جدا نمیشه 😂😂😂 و این گونه شد که شوهرم یه خونه ی نوساز سه خوابه به نامم زد 😃مادر شوهرم هم هیچی نتونست بگه 😂😂جالب اینجاست داداشم یه خونه ی هشتاد متری به نام دخترش زده ...این تجربه ی من بود که خیلی دیدم خانواده ی مرد با تحریک نمی زارن سند به نام زن بشه حالا یا با فتنه یا آشوب یا هر ترفندی ‌....

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب ماشین بگیر سند ماشین بزنه به نامت 

خودشم گفت ماشین را میزنم بنامت

ولی ماشینش خیلی داغونه ارزش آنچنانی نداره

بعدم اگه فروخت من نمیتونم دبه کنم نرم سند بزنم که 

به زور می‌بردم

قبلاً دوبار ماشین بنامم زده

ولی اصلا نفهمیدم کی فروخت،چقدر فروخت

منو فقط برد امضا گرفت

اخلاقش هم یه جوریه وقتی جدی میشه آدم باید کوتاه بیاد وگرنه خیلی عصبانیتاش شدیدن

راستش ازش میترسم گاهی

خدایا شکرت   
همشون همیینن من و چی میگی؟ نزدیک ۱ میلیارد براش طلا فروختم هیچی ب هیچی  سه سال پیش میخاستین جد ...

وای متاسفم گیر آدم نامرد افتادی

خدا کمکت کنه

آره واقعا تهش همینه که میگی

خدایا شکرت   
2728
خودشم گفت ماشین را میزنم بنامت ولی ماشینش خیلی داغونه ارزش آنچنانی نداره بعدم اگه فروخت من نمیتونم ...

ماشين رو قبول نكنى ها ماشين از قيمتش ميفته 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
خب پس مجبوری، نمیشه وام بگیری؟؟ طلا حیفه☹ مادر شوهرت نمیتونه‌کمک کنه؟

وام که نه ،چون قسط زیاد داریم

پدرشوهرم دیشب گفت ما نداریم که کمک کنیم

بابای خودم داره ،میدونم داره ولی میترسم رو بزنم شوهرم پس نده شرمندگیش بمونه واسم

بابام هم بعد چند ماه به رو میاره می‌دونم 

خدایا شکرت   
وام که نه ،چون قسط زیاد داریم پدرشوهرم دیشب گفت ما نداریم که کمک کنیم بابای خودم داره ،میدونم داره ...

پس ول کن عزیزم بگو نمیتونم بفروشم و تمام ...وقتی قدمی برات برنمیداره تو هم براش برندار ...البته اگر تصورم درسته از برخورد شوهرت ...

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2738
همیشه هر وقت طلا فروختم دادم بهش گفته واست میخرم به جاش الان که ۸ سال از زندگیمون میگذره فقط یه بار ...

نده

اصلا نده

بره قرض کنه

اشتباه نکن

وزن اولیه۶۷.وزن هدف ۶۰. وزن فعلی ۵۹ شدم.هوووراااااا  
وام که نه ،چون قسط زیاد داریم پدرشوهرم دیشب گفت ما نداریم که کمک کنیم بابای خودم داره ،میدونم داره ...

نه

پدرشوهرت نداره

بگو مادر شوهرت طلاهاشو بفروشه

میفروشه؟؟؟ نه

تو چرا بفروشی

به بابات هم هیچ نگو

بخدا همینطوره تا الان ۱۰۰ گرم طلا از من کشیده بیرون و هیچی هم بنامم نیست

سر حرفت باش اصلا هم باهاش بحث نکن

فقط در کمال ارامش بگو هروقت طلاهای قبلی رو پس دادی باز بیا قرض بخواه

بگو تو حساب یه سری چیزارو میکنی چیزی به نامم نمیکنی منم حساب آیندمو میکنم اینا پشتوانه من هستن

بخدا من اینقد دلم شکست خب منم پا ب پای اون تو این زندگی سهیمم از خرج و خورد و خوراک بزن آخرش هیچی. ه ...

ای گفتی شوهر منم تو دعوا میگه حالا زنگ میزنم بابات میگم بیاد ببردت

گرچه که جرأت همچین غلطی را نداره

ولی به قول تو آدم دلش میشکنه

من تا همین دو سال پیش از خورد و خوراک زیاد میزدم

بعد که دیدم قدردان نیست دیگه نمیزنم

هر چی لازم باشه میگم بخره بیاره،وقتی قدرنمیدونن لیاقت ندارن آدم به خودش سختی بده ،بعدم بشه چوپون بی مزد

خدایا شکرت   
ای گفتی شوهر منم تو دعوا میگه حالا زنگ میزنم بابات میگم بیاد ببردت گرچه که جرأت همچین غلطی را نداره ...

اگه اینطوریه همش خرج کن

خوب بپوش

خوب بخور

2706