2726
عنوان

بچه ها بیاید لطفا ،شوهرم منو گذاشته تو آمپاس

| مشاهده متن کامل بحث + 1369 بازدید | 59 پست
خب نده عزیزم اگر میبینی وسیله ای که میخواد بخره سود آور نیست ...اگر هم هست شرط کن با سودش همین طلاها ...

چرا. چه عیبی داره مگه؟ من برادرم یکیش شش دونگ خونش بنام زتشه. دو تاشونم فکر کنم سه دونگ. دقیق نمیدونم. چون ما نمیپرسیم اصلا. به ما ربطی نداره. مخصوصا وقتی زن شاغله چرا نباید چیزی برا خودش داشته باشه

من مهریه مامانمم دو دونگ خونه پدربزرگم بوده که همون تو محصر عقد بنامش کرده بودن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سر زایمانم انقد با سیاست رفتم جلو و عزیز و جونم کردم واسش که منو جلو خواهرام و مادرم سرافراز ...

والا چی بگم!!

خداکنه حالا ۳ دنگ بزنه

ولی همین آدم الان ۳ دنگ برات بزته، فردا یه جوری همینو ازت میگیره

اگر طلا نفروشی بدون دعوا نمیشه؟

خب واقعا ضرره

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
شوهر منم از اول قول داده بود خونه بخریم نصف ش ب نام من بزنه کلی طلا فروختم آخرش هم نزد دیگه غلط کنم ...

مردا فقط حرف میزنن پای عمل که میشه پس میکشن

والا این طلا هم خانوادم خریدن واسم ،خوب روش میشه بعد ۶ ماه از دستم درش بیاره

خب منم جواب مامانم اینا را چی بدم

خدایا شکرت   
2728
والا چی بگم!! خداکنه حالا ۳ دنگ بزنه ولی همین آدم الان ۳ دنگ برات بزته، فردا یه جوری همینو ازت میگ ...

تا ۲۰ اردیبهشت وقت داره پول بزنه به کارت طرف که ازش دستگاه خریده

خدایا شکرت   
تا ۲۰ اردیبهشت وقت داره پول بزنه به کارت طرف که ازش دستگاه خریده

خب پس مجبوری، نمیشه وام بگیری؟؟

طلا حیفه☹

مادر شوهرت نمیتونه‌کمک کنه؟

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
اصلا یادش نبود طلاهایی که قبلاً بهش دادم دیشب که بهش یادآوری کردم با تعجب نگاه میکرد

با این که من تو زندگی مشترکم از نطر مالی خیلی کوتاه اومدم و وصع مالیمم از قبل ازدواج از شوهرم بهتر بود و بازم هیچی نخاستم همه حقوقمم خرج میکنم تو زندگی ولی شما بنظرم طلاتو نده. چون اگه هیچ حقی هم نداشتی بالاخره مهریه که داری. شوهرت اگه واقعا راست میگه اول بره دو یا سه دونگ خونه بنامت کنه

خب نده عزیزم اگر میبینی وسیله ای که میخواد بخره سود آور نیست ...اگر هم هست شرط کن با سودش همین طلاها ...

همیشه هر وقت طلا فروختم دادم بهش گفته واست میخرم به جاش

الان که ۸ سال از زندگیمون میگذره فقط یه بار یه انگشتر واسم خرید ،اونم خودم زور شدم ،والسلام 

انقدم پول اومد تو دستش ولی نخرید

می‌دونم بازم نمیخره

خدایا شکرت   
مثلا چطوری؟

طلاها رو نده،کارهایی که میگه رو انجام نده و...

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
مردا فقط حرف میزنن پای عمل که میشه پس میکشن والا این طلا هم خانوادم خریدن واسم ،خوب روش میشه بعد ...

بخدا من اینقد دلم شکست خب منم پا ب پای اون تو این زندگی سهیمم از خرج و خورد و خوراک بزن آخرش هیچی. همسرم آدم خوبیه ولی دوس دارم یه دو متر جا واسه خودم باشه ک خیالم راحت باشه وسط دعوا نگه پاشو برو خونه بابات. همین رو بهونه کن بگو خانوادم گرفتن زشته بفروشم 

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....
اصلا یادش نبود طلاهایی که قبلاً بهش دادم دیشب که بهش یادآوری کردم با تعجب نگاه میکرد

همشون همیینن من و چی میگی؟ نزدیک ۱ میلیارد براش طلا فروختم هیچی ب هیچی 

سه سال پیش میخاستین جدا شیم گف مهریه و نفقه هیچی نمیدم الانم میگ اگ جدایی میخای همه چیو باید ببخشی حق طلاق بدم بهت

بچه ها رو هم نباید ببینی 

وسایل خونه هم ک میگ خودم خریدم در حالی ک خیلیاشو با پس اندازخودم و کادوی مامانم اینا خریدم

نفروش عزیزم اون چطور واس اموااش دلش نمیاد ت هم تنها سرمایه ت اون طلاهاتن نفروش اصن

الان من جداشم ی ریال ندارم

در حالی ک همون طلاها منو ب رویاهام میرسوندن

2706