2737
2734

مثل یه معتادی ک پاک شده باشه شدم همونقدر خوشحال و رها(یکم زیاده ولی تجربه خوبیه برای کسایی ک از ی رابطه اشتباه اومدن بیرون)

از رابطه ۴ ساله که هیچ‌توجهی بهم‌نمیشد. غیر مستقیم و مستقیم بهم میگفت کنه ، زور میگفت،ازاد نبودم، هفته ای سه بار بلاکم‌میکرد، اعتراض کردنم میشد و غر و میگفت نمیخوای برو ،منو به زور امسال فقط دوبار دید،اعتماد ب نفسمو گرفت ،بهم توهین شد و باز هم با این حال وابستگی شدیدی داشتم و خیلی دوسش داشتم و طاقت قهرشو نداشتم میرفتم منت کشی  اومدم بیرون یک ماهه۰❤

با اینکه همه میگفتن تو خیلی سر تری بهش از هر لحاظ ولی بازم انگار طلسم شده بودم و همش سمتش میرفتم  و روزی نبود ک اشکمو در بیاره  ی روز خوب بود ی روز بد . 

بلاخره یک ماه قبل دعوامون شد و کات کردیم چند بار پیام داد ولی ن برا اینکه برگرد میگفت دلم‌برات میسوزه درستو بخون از لج من ان نباش و بر نمیگردم و اینا ک هر سری بلاک کردم و فک نکنم دیگه پیام بده . ب هر  حال شبای سختی و گذروندم و میگذرونم بعضی اوقات متنفرم بعضی اوقا دلتنگ ولی  میدونم همه اینا تموم میشه و دارم کم کم بی تفاوت میشم  میدونم استقلالم الان مهمترین چیزیه که بدست بیارم و بلاخره مردی ک دوستم داشته باشه میاد ‌ . اونم ی روزی پشیمون میشه . ❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چقدر خوبه که طرز فکرت ونوع رفتارت اینه،کاش دوستای منم اینجوری بودن😍

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
درکت میکنم کاملا و بهت تبریک میگم هرچقدم سخت باشه ها اما گذر زمان باعث میشه که دیگه نه دلتنگ بشی نه ...

اره دقیقا . مخصوصا هرچی بیشتر پیش میری  با خودت میگی من چیه این ادم و دوست داشتم

چقدر خوبه که طرز فکرت ونوع رفتارت اینه،کاش دوستای منم اینجوری بودن😍

طرز و فکرم کاملا عکس الان بود فک میکردم وفاداری اینه پای ادمی ک انقدر لهم‌میکنه موندنه و با اخلاقش ساختن . ولی الان ب این نتیجه رسیددم وفاداری یعنی حس ارزش مند بودن داشته باشی خودتو دوست داشته باشی به روحت وفادار باشی ک اذیتش نمیکنی هیچ وفت 

2738
طرز و فکرم کاملا عکس الان بود فک میکردم وفاداری اینه پای ادمی ک انقدر لهم‌میکنه موندنه و با اخلاقش س ...

هممون یه دوره ای اینجوری بودیم منتها تو فهمیدی از اون حال وهوا بیای بیرون ولی یه سریا هنوز نه،کلی اتفاق خوب برات ارزو میکنم،دخترقوی😍

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹