2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من دیروز خوردم.تو این ماه سومین باره خوردم.ولق دیشب از استرش سریع خوردم کاش یه چند دقیقه صبر میکردم. ...

وایی ببین کلا در سال باید دوبار خورد خدایی نکرده مشکلی برات به وجود میاد بعد ها که بچه خاستی

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

من دو روز،بعدش افتادم ب خونریزی یکماه دیگ هم پریود شدم الانم قط شده پریودم ولی افتادم ب لک قهوه ای از چیه دوستان؟

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   
من دیروز خوردم.تو این ماه سومین باره خوردم.ولق دیشب از استرش سریع خوردم کاش یه چند دقیقه صبر میکردم. ...

نکن اینکارو 

تو یه دوره ماهیانه فقط یکبار میشه استفاده کرد

میدونی چقدر ریسک امبولی رو میبره بالا؟

بچه دارم یه چندتایی..😄😄از ترسش حاظر شدم بخورم.گفتم خوردنش بهتر از نخوردنشه

مراقب باش خب قرص ضدبارداری بخور خدایی اورژانسی خوب نیس واسه خودت میگم

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2706