2726
عنوان

شماهم؟؟؟؟😨😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 33 پست
من صبح با دل درد بیدارشدم... اگ سالم بودم تا ظهر میخابیدم میدونی بیخوابی چقدر برای بدنت ضرر داره؟&n ...

اره مخصوصا واس صوورت😥😥😥

ولی خابم نمیبره دو روز دو روز خابم نمیاد

اون  منم  بهت  نگاه  میکمم😂😂😂

😱😱😱😱😱😱😱😱😱پس چرا با چادر سیاه توی خونه ما این سو و آن سو میری ؟؟؟؟ بیا باهم دوست باشیم 😕

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😱😱😱😱😱😱😱😱😱پس چرا با چادر سیاه توی خونه ما این سو و آن سو میری ؟؟؟؟ بیا باهم دوست باشیم 😕

چادر سیاه ما به جن ها هم سرایت کرده خب رنگی بپوشن😄😄😄

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728
نمیدونم فعلن ک نپریده😂😂😂zizi100نیس اصن دیگ

از کجا فهمیدی؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

😂😂😂😂😂😂😂 یعنی  اینقدر  خونتون  جن  داره  

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
چادر سیاه ما به جن ها هم سرایت کرده خب رنگی بپوشن😄😄😄

نهایت تنوعشون سفیده 😐😐😐 من همین دوحالت رو فقط دیدم 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

چطوری؟

مثلاً صدای سوت میپیچه و سرت سنگین میشه؟

منم همینجوری میشم وقتی که سکوت مطلق هست

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
😂😂😂😂😂😂😂 یعنی  اینقدر  خونتون  جن  داره  

ارررره باهاشون سلام علیک میکنیم 😍😂😂 البته من ذهنم بسیار قوه تخیلش بالاست 😐🙈

نهایت تنوعشون سفیده 😐😐😐 من همین دوحالت رو فقط دیدم 

اگه باردار نیستی شبا قبل خواب یه فنجان گلاب رو گرم کن بعد سر بکش کنار تختت هم توی نعلبکی گلاب بزار البته اگه بچه کنارت نمیخوابه

دوست  که  هستیم  من  مغز تو  خوردم

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
ارررره باهاشون سلام علیک میکنیم 😍😂😂 البته من ذهنم بسیار قوه تخیلش بالاست 😐🙈

😂😂😂😂

اگه باردار نیستی شبا قبل خواب یه فنجان گلاب رو گرم کن بعد سر بکش کنار تختت هم توی نعلبکی گلاب بزار ا ...

باردارم 🤕 ۳ ماهمه - زیاد قرآن میخونم و دعا میکنم ولی اکثرن خواب بد میبینم و از ترس میپرم 

2706