2726
عنوان

چجوری با نی نی سایت اشنا شدین؟

173 بازدید | 25 پست

دوستان چجوری فهمیدین یه همچین سایتی هست و عضوش شدین؟ 

من خودم چندبار یه سری سوالات سرچ کردم تو گوگل دیدم نظر سنجی های مختلف هست راجب روزمرگی آدما و همه میان نظر میدن و کمکت میکنن منم سریع عضو شدم و الان کنارتونم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادمه داشتم راجع یه کرم پودر سرچ میکردم توگوگل بعدش دیگ دیدم سایتو😅

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
2728
منم دقيقا مثل شما  با اين تفاوت كه سريع عضو نشدم؛ يك سالي گذشت و بعد عضو شدم😅

وایییی منممممممم اول که دیدم خاستم عضوشم یه کاری پیش اومد نشد بعد از چندماه اومدم

همه چی از یه کرمپودر شروع شد😂😂😂

دقیقا 😂😂

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

بعد از چهار سال عضو شدم و اولین بار با خاطرات زایمان آشنا شدم اتفاقی ‌‌‌‌.....

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

منم همینطور 

مامانی جونم چرا وقتی دو سالم بود رفتی منو هم باخودت نبردی چرا گذاشتی توحسرت گفتن مامان از ته دل بمونم دوستت دارم لااقل بیاتو خوابم ببینمت من حتی قیافیه تو یادم نیست 

منم داشتم در مورد علائم بارداری میخوندم که سایتو دیدم بدش خواستم پست بزارم تو تاپیک کسی ولی نوشت ثبت نام کنم خلاصه ثبت نام کردم ولی اسم مزخرفی گذاشتم 

اومدم عوضش کنم که دیدم نمیشه 😅😐

خانما لطفاً برام دعا کنید خیلی قلبم درد می‌کنه 

مامانی جونم چرا وقتی دو سالم بود رفتی منو هم باخودت نبردی چرا گذاشتی توحسرت گفتن مامان از ته دل بمونم دوستت دارم لااقل بیاتو خوابم ببینمت من حتی قیافیه تو یادم نیست 

از کروم وارد میشدم زیر آیکون کروم هم چندتا سایت هست دیدم زده niniسایت منم زدم روش دیدم عه چ جای باحالیه همه خانم هستن و دارن نظر میدن 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

بر سر دو راهی انتخاب. دو نفر برای ازدواج مونده بودم

اینجا مطرح کردم

سال ۹۷ با کاربری دیگه

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

من از 16 سالگیم اینجا رو کشف کردم ولی نمیدونستم تبادل نظر چیه سوال داشتم از قسمت جستجو میگشتم 

تا یه سال و نیم پیش که فهمیدم بعد از چند روز که هی میومدم خاموش میخوندم و میرفتم دیگه ی روز تصمیم گرفتم منم به جمع کاربرا اضافه شم😅

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2706