1874
2079
عنوان

چجوری با نی نی سایت اشنا شدین؟

170 بازدید | 25 پست

دوستان چجوری فهمیدین یه همچین سایتی هست و عضوش شدین؟ 

من خودم چندبار یه سری سوالات سرچ کردم تو گوگل دیدم نظر سنجی های مختلف هست راجب روزمرگی آدما و همه میان نظر میدن و کمکت میکنن منم سریع عضو شدم و الان کنارتونم😂

یادمه داشتم راجع یه کرم پودر سرچ میکردم توگوگل بعدش دیگ دیدم سایتو😅

خدایا شکرت❤🌿لطفا برام دعا کنید توی شرایط سختی ام...😔 مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی...نحوه رفتار با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید...
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
منم دقيقا مثل شما  با اين تفاوت كه سريع عضو نشدم؛ يك سالي گذشت و بعد عضو شدم😅

وایییی منممممممم اول که دیدم خاستم عضوشم یه کاری پیش اومد نشد بعد از چندماه اومدم

2077
همه چی از یه کرمپودر شروع شد😂😂😂

دقیقا 😂😂

خدایا شکرت❤🌿لطفا برام دعا کنید توی شرایط سختی ام...😔 مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی...نحوه رفتار با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید...

منم همینطور 

مامانی جونم چرا وقتی دو سالم بود رفتی منو هم باخودت نبردی چرا گذاشتی توحسرت گفتن مامان از ته دل بمونم دوستت دارم لااقل بیاتو خوابم ببینمت من حتی قیافیه تو یادم نیست 

منم داشتم در مورد علائم بارداری میخوندم که سایتو دیدم بدش خواستم پست بزارم تو تاپیک کسی ولی نوشت ثبت نام کنم خلاصه ثبت نام کردم ولی اسم مزخرفی گذاشتم 

اومدم عوضش کنم که دیدم نمیشه 😅😐

2050

خانما لطفاً برام دعا کنید خیلی قلبم درد می‌کنه 

مامانی جونم چرا وقتی دو سالم بود رفتی منو هم باخودت نبردی چرا گذاشتی توحسرت گفتن مامان از ته دل بمونم دوستت دارم لااقل بیاتو خوابم ببینمت من حتی قیافیه تو یادم نیست 

از کروم وارد میشدم زیر آیکون کروم هم چندتا سایت هست دیدم زده niniسایت منم زدم روش دیدم عه چ جای باحالیه همه خانم هستن و دارن نظر میدن 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟ ممنونممممم 🙂   از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫

بر سر دو راهی انتخاب. دو نفر برای ازدواج مونده بودم

اینجا مطرح کردم

سال ۹۷ با کاربری دیگه

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

من از 16 سالگیم اینجا رو کشف کردم ولی نمیدونستم تبادل نظر چیه سوال داشتم از قسمت جستجو میگشتم 

تا یه سال و نیم پیش که فهمیدم بعد از چند روز که هی میومدم خاموش میخوندم و میرفتم دیگه ی روز تصمیم گرفتم منم به جمع کاربرا اضافه شم😅

🌌به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم/سعدی🌌
2051
اخر ازدواج کردی؟ یا هردوتاشونو پر دادی رفت؟ 

با یکیشون ازدواج کردم  

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
با یکیشون ازدواج کردم    

مشورت با نی نی سایتی ها مفید بود ؟ یا تاثیری نداشت؟ بگو ، میخوام به نی نی سایتی ها نمره بدم 🤣

🌌به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم/سعدی🌌
مشورت با نی نی سایتی ها مفید بود ؟ یا تاثیری نداشت؟ بگو ، میخوام به نی نی سایتی ها نمره بدم 🤣

اره عزیزم

البته من صبح جمعه ساعت حدود ۸ اینا بود پیام دادم

ادم های زیادی نبودن اما اون چند نفر ادم های خوب و پخته ای بودن

انتخاب درستی کردم