2737
2734

خیلی دلم میخواست اینجا یکی باهام دوست میشد که هرشب باهم با واتساپ یا تلگرام حرف میزدیم. من دارم پایان نامه مینویسم و هیچجوره حق بیرون رفتن از خونه رو ندارم. خیلی وقته که همکلاسیامو ندیدم و با هیچکدوم حرف نزدم. دلم میخواد توی این مدت که پایان نامه مینویسم یکی باهام دوست شه که حداقل بعضی وقتا باهم صحبت کنیم شاید بتونیم همدیگرو هم ببینیم و به وقتش باهم بریم و همسران آیندمونو هم پیدا کنیم! یکی که مثل من تهران باشه خواهر برادر و فک و فامیل جوون داشته باشه و اطرافیانش آدمایی باشن که وقت ازواجشونه و هروقت مراسمی برای اونا برپا شد منم باهاش برم توی اون مراسما. شاید هیچوقت همچین چیزی رو تجربه نکردم ولی خیلی شیرینه. حتی اگه کسی باشه که خودش یا بچش در شرف ازدواج باشه هم خیلی خوبه چون همش خاطرات نامزدی و مراسماتشونو تعریف میکنه و حداقل میتونم یه روحیه ای برای درس خوندن بگیرم

برین باهم همسر پیدا کنین؟؟

مگه گم شده!!

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!

عزیزم منم رو پایان نامم کار میکنم خواستی بیا دوست بشیم فعلا تا ببینیم چی میشه چون من بابای بچمو پیدا کردم😂😂

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رمان‌ زیاد میخونی 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

دوستت خاطرات نامزدی تعریف کنه تو روحیه ی درس خوندن میگیری؟ 😐 من بودم عر میزدم که چرا من باید بشینم پای درس اون داره خوش میگذرونه کلا ترک تحصیل میکردم 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

وای دقیقا من ی دونه اینطوری دارم البته خیلی فراتر از اینا😌

@دخی_بهمنی    

اقا گفتی باباهای بچه هامونو باهم پیدا کنیم خندم گرفت😂

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡
2738

عزیزم همسر پیدا کردن نیست ولی مطمئنم باش خدا واس هر کسی یک نیمه گمشده قرار داده ک ستاره هاشون با هم جفت

فقط کافی امید داشته باشی و صبر خودش یک روز میاد

خیلی از دخترا هستن نمیتونن بیرون برن عزیزم فق شما نیستی

ایشالله درست میشه همه چی

چند سالته؟

💜I'M AN ARMY
عزیزم منم رو پایان نامم کار میکنم خواستی بیا دوست بشیم فعلا تا ببینیم چی میشه چون من بابای بچمو پیدا ...

از خاطرات نامزدیت بگو بره پای درسش😐 تو میتونی کمکش کنی رتبه ۱ دکتری بشه😁 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
از خاطرات نامزدیت بگو بره پای درسش😐 تو میتونی کمکش کنی رتبه ۱ دکتری بشه😁 

من خودم از درس خوندن قاطی کردم و انگیزه ندارم😂😂

میخوام اون جای من ذوق کنه من انگیزه بگیرم😂😂😂

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
دوست منم بشو خب🥺

@دخی_بهمنی    عشقم اجازه نمیده😌 الان میاد دعوات میکنه🥺🤣😂

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡
2706