1874
2079

فدای سرت عزیزم

طلا بالا رفتنش به ثانیه ای بنده...تو دراز مدت هم همیشه سود ده هست

دعا کن این چند ماه بیاد پایین حداقل بندگان خدا هم بتونن بخرن

‏دوستِ قشنگم، تحصیلاتت، شغلت و پولت هرگز یه روز صبح بیدار نمیشه تصمیم بگیره که یهویی ولت کنه و بره.به آرزوهات بچسب باور کن پسرا جایی نمیرن.          اللهّم صَل علی محمّد و آلِ محمّد و عجِل فرجهُم*  #سردارِ_مَـن♥                                                                                                                                                         من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.                             
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073

بعد انتخابات میره بالا نترس صبر داشته باش فقط 

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟ ممنونممممم 🙂   از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫
2050

اگه قصدت اینه ک نگهش داری نگران نباش چونک طولانی مدت خوبه

خدایا شکرت❤🌿لطفا برام دعا کنید توی شرایط سختی ام...😔 مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی...نحوه رفتار با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید...

خداروشکر کن ک خریدین شماهم ک نمیخوای الان بفروشی

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2051
الانکه گفتین ارزون شده دلم خواست برم بخرم ولی دو ملیونو نیم بیشتر پول ندارم😂🤦🏻‍♀️ یه نگینم بهم نم ...

چقدر شبیه همیم . نه دیگ ی نگین . ولی ی انگشتر ۲ گرمی میتونید بخرید یا ۲.۵ گرمی 

1718