2726
عنوان

جنجال اسم بچه م

366 بازدید | 26 پست

دیشب خونه پدر شوهرم بودیم خواهر شوهرم گف اسم نی نی رو چی می‌ذارین؟ گفتم کو تا چهار ماه دیگه. به زور اونو پدرشوهر مادرشوهرم می‌خواستن زیرزبونمون رو بکشن. منم خر نیستم می‌شناسمشون. مثل همیشه می‌خوان بفهمن و رای شوهرمو بزنن و دخالت کنن و اون چیزی که خودشون می‌خوان رو تو مخ شوهرم بکنن. منم گفتم با شوهر جان به اتفاق نظر برسیم بهتون اعلام می‌کنیم. بین چند اسم تردید داریم. خواهرشوهرم گفت نه آخه من میخوام یه چیزی براش بخرم ک از اولش مورد استفاده شه و اسمشو می‌خوام روش حک کنم. گفتم خب بعد از تولدش بهش کادوش رو بده. الا و بلا که نمی‌شه. خب من دوست داشتم موقع تولد اسمش رو رو کنم. اینا می‌گن نه همه قبلش که تصمیم می‌گیرن یا رو دو اسم تردید دارن یا چند اسم تردید دارن می‌گن شما چرا نمی‌گین. گفتم سعی می‌کنم دو سه هفته به تولدش بگم. بعد امروز شوهرم بعد از کلی پیام بازی با خونوادش چشم باز نکرده شروع کرده به غر زدن که چرا بهشون نمی‌گی خب پ‌درو مادر منم ذوق دارن. جالبه اینها رو دیشب قبل از خواب یادش نبود که بگه. منم گفتم عزیزم دوست ندارم رای ت رو کسی بزنه دوست دارم چیزی که خودمون می‌خوایم انتخاب کنیم. گفت خب همفکریه دیگه شاید یه اسمی انتخاب کنیم تو مدرسه مسخره کنن و دیگران اینو به ما گوشزد کنن. دقیقا جمله دیشب باباش رو تکرار کرد. منم گفتم بذار اون بی فرهنگی که می خواد مسخره کنه بکنه اون کارشه. نمی‌دونم با دخالتاشون حتی تو اسم دخترم چیکار کنم😔

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

حالا چی میزاری

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میگی هنوز اسم انتخاب نکردیم، یا اگه اسمش رو گفتید و دخالت کردن هرچی میخان بگن تصمیم نهایی با خودتونه

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

اقا بگو اسمو دیگه😂

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡

اسی چون میشناسیشون خوب کردی نگفتی ولی ب شوهرت دلیلت رو بد گفتی همیشه ک نباید دلیل واقعی رو گفت. کاش میگفتی میخوام خاص باشه، میخوام روز تولدش همه دوباره با اسمش غافلگیر بشن و ازین حرفا

.

‏‏عضو تاپیک مانکن های زیبا، گروه ِ 💙. شروع دوباره از 19 خرداد 1402. وزن اولیه: 80Kg. وزن شروع دوباره: 56Kg. وزن هدف: 48Kg.
این قدر دوس دارم بدونم اینایی که میگن فتنه بپا میکنم جر میدم سلیطه گری میکنم دقیقا چیکار میکنن

خیلی سیاست مدارانه و با شیرین زبونی میپیچونن ب ما میگن فتنه😔

‏‏عضو تاپیک مانکن های زیبا، گروه ِ 💙. شروع دوباره از 19 خرداد 1402. وزن اولیه: 80Kg. وزن شروع دوباره: 56Kg. وزن هدف: 48Kg.
2706