2410
2553
عنوان

بواسیر.... تو رو خدا بیاید😣😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مواد ملین بخور از یبوست خارج شی . روغن حیوانی آب کن با عسل مخلوط کن بزار فریزر یخ بزنه حالت شیاف درست کن شبا یا دوبار در روز استفاده کن . اما نباید یبوست داشته باشی . خیلیا اینجوری خوب شدن امیوارم جواب بگیری

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
2456
من تو بارداری گرفتم اول بیرون زدگی کوچیک بود و دردم نداشتم بعد زایمانم بزرگ‌تر و دردناک شد عمل کردم

چجوری بود عملش؟ حتما خیلی درد کشیدی؟ بمیرم برات😢

خدا جونم مرسی بابت همه چی.  
چجوری بود عملش؟ حتما خیلی درد کشیدی؟ بمیرم برات😢

ببین از چیزی که فکر میکردم بهتر بود درد که داشت ولی غیرقابل تحمل نبود من چون همزمان با سزارینم شد اذیت شدم ولی در کل از تصورم بهتر بود

2714
اگه اینا رو بکنم ممکنه بدون عمل خوب شه؟

ببین کاملا باید پزشک تشخیص بده گاهی اوقات اون زائده هیچ دردی نداره اگه رعایت کنی رشد نمیکنه بزرگتر نمیشه اگه از لحاظ ظاهرش مشکلی نداری خوب عمل نمیکنی

گاهی وقتا هم او زائده خیلی درد میگیره طوری ک ب جایی میرسه نمیشه بشینی خوب باید عمل بشه اما ب صورت کلی اون گوشت زائد باعث یبوست و دفع سخت میشه

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!

ببین من اینجوری شدم خیلی درد داشتم ترس از خجالت رفتن ب دکتر    بیچارم کرد با همه رعایتا روز ب روز شدید تر شد..حتما جتما حتما صبح ک بیدارشدی قبل خوردن صبحانه ی قاشق روغن زیتون و بعد بعدش آب ولرم بخور ..تو طول روزم آ ولرم زیاد بخور..اگ خوب شدی ک هیچ اگر نه من دکتر قرص گیاهی ملین سنالین و شیاف آنتی همرویید داد بعد ی ماه خوب شدم..اما تا آخر عمر باید رعایت کرد وگرنه برمیگرده یعنی همیشه بعد بیدارشدنم ی لیوان آب ولرم میخورم بعد صبحانه و طول روزم آب زیاد میخورم

خدایا امسال حتما خونه دارمیشم..خونه ای طبقه وسط با دوتا اتاق خوابو.....خداجونم دوستت دارم🏢🏤🏤🏤🏤
ببین کاملا باید پزشک تشخیص بده گاهی اوقات اون زائده هیچ دردی نداره اگه رعایت کنی رشد نمیکنه بزرگتر ن ...

یعنی بعد خوب شدنم اگه عمل نکنم اون از بین نمیره؟ وای😥☹😳

خدا جونم مرسی بابت همه چی.  
یعنی بعد خوب شدنم اگه عمل نکنم اون از بین نمیره؟ وای😥☹😳

شاید کوچیک تر بشه ولی خوب چون اون ناخیه فعاله نه از بین نمیره

فقط سعی کن یبوست یا اسهال نشی

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2706