1874
2075
عنوان

بواسیر.... تو رو خدا بیاید😣😭

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 40 پست
چجوری بود عملش؟ حتما خیلی درد کشیدی؟ بمیرم برات😢

ببین از چیزی که فکر میکردم بهتر بود درد که داشت ولی غیرقابل تحمل نبود من چون همزمان با سزارینم شد اذیت شدم ولی در کل از تصورم بهتر بود

مواد ملین بخور از یبوست خارج شی . روغن حیوانی آب کن با عسل مخلوط کن بزار فریزر یخ بزنه حالت شیاف درس ...

ممنون عزیزم حتما امتحان میکنم. امیدوارم  

فقط 39 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
اگه اینا رو بکنم ممکنه بدون عمل خوب شه؟

ببین کاملا باید پزشک تشخیص بده گاهی اوقات اون زائده هیچ دردی نداره اگه رعایت کنی رشد نمیکنه بزرگتر نمیشه اگه از لحاظ ظاهرش مشکلی نداری خوب عمل نمیکنی

گاهی وقتا هم او زائده خیلی درد میگیره طوری ک ب جایی میرسه نمیشه بشینی خوب باید عمل بشه اما ب صورت کلی اون گوشت زائد باعث یبوست و دفع سخت میشه

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
ببین از چیزی که فکر میکردم بهتر بود درد که داشت ولی غیرقابل تحمل نبود من چون همزمان با سزارینم شد اذ ...

بعد چجوری بود بخیه اینا زدن یا نه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2073

ببین من اینجوری شدم خیلی درد داشتم ترس از خجالت رفتن ب دکتر    بیچارم کرد با همه رعایتا روز ب روز شدید تر شد..حتما جتما حتما صبح ک بیدارشدی قبل خوردن صبحانه ی قاشق روغن زیتون و بعد بعدش آب ولرم بخور ..تو طول روزم آ ولرم زیاد بخور..اگ خوب شدی ک هیچ اگر نه من دکتر قرص گیاهی ملین سنالین و شیاف آنتی همرویید داد بعد ی ماه خوب شدم..اما تا آخر عمر باید رعایت کرد وگرنه برمیگرده یعنی همیشه بعد بیدارشدنم ی لیوان آب ولرم میخورم بعد صبحانه و طول روزم آب زیاد میخورم

خدایا امسال حتما خونه دارمیشم..خونه ای طبقه وسط با دوتا اتاق خوابو.....خداجونم دوستت دارم🏢🏤🏤🏤🏤
ببین من اینجوری شدم خیلی درد داشتم ترس از خجالت رفتن ب دکتر    بیچارم کرد با همه رعایتا رو ...

اه اه چه بیماری بد و عذاب آوریه این بواسیر لعنت بهش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین کاملا باید پزشک تشخیص بده گاهی اوقات اون زائده هیچ دردی نداره اگه رعایت کنی رشد نمیکنه بزرگتر ن ...

یعنی بعد خوب شدنم اگه عمل نکنم اون از بین نمیره؟ وای😥☹😳

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی بعد خوب شدنم اگه عمل نکنم اون از بین نمیره؟ وای😥☹😳

شاید کوچیک تر بشه ولی خوب چون اون ناخیه فعاله نه از بین نمیره

فقط سعی کن یبوست یا اسهال نشی

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2050
شاید کوچیک تر بشه ولی خوب چون اون ناخیه فعاله نه از بین نمیره فقط سعی کن یبوست یا اسهال نشی

من همیشه یبوست رو دارم متاسفانه. مهم ترین دلیلشم اینه که از غذا های آبکی متنفرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من همیشه یبوست رو دارم متاسفانه. مهم ترین دلیلشم اینه که از غذا های آبکی متنفرم

اگه وزنت زیاده کم کن

تحرکتو ببر بالا

سعی کن شبا برنج نخوری

حتما حتما صبحانه بخور

شب یکم خاک شیر بزار توی اب درشم ببند

صبح ناشتا بخورش

استرس و عصبانیت یبوستو اسهالو زیاد میکنه

2051
اوخی بمیرم. چیشد الان بهتری؟ چطور درمان کردی؟

خدا نکنه

من موقع زایمانم اپی عمیق و بلند زدن

واسه همین من یه هفته ملین خوردم

تا نرم باشه زخمم اذیت نشه

بعد که ول کردم 

شکمم یکم سفت شده بود

و چون ملین خورده بودم 

پوست انالم حساس

دیگه پاره کرد

تا یه سال داغون بودم

کلی پماد تزریقی زدم تا خوب شد

اگه وزنت زیاده کم کن تحرکتو ببر بالا سعی کن شبا برنج نخوری حتما حتما صبحانه بخور شب یکم خاک شیر ...

وزنم ۵۹ شوهرم فقط شام خونست و متاسفانه عاشق برنج. ولی با این حال سعی میکنم از این به بعد ملین زیاد بخورم. چشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا نکنه من موقع زایمانم اپی عمیق و بلند زدن واسه همین من یه هفته ملین خوردم تا نرم باشه زخمم اذی ...

بازم خدا رو شکر الان بهتری. آخ آخ بیمتری های کمر به پایین واقعا خسته کننده اس من یکی که به شخصه متنفرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزنم ۵۹ شوهرم فقط شام خونست و متاسفانه عاشق برنج. ولی با این حال سعی میکنم از این به بعد ملین زیاد ب ...

خوردن زیاد ملین اصلا خوب نیست

رودرو تنبل میکنه

بیشتر سعی کن باکاریی مثل تحرک رعایت رژیم غذایی درمان کنی

1718