1874
2075
عنوان

بواسیر.... تو رو خدا بیاید😣😭

248 بازدید | 40 پست

نمیدونم علاعم بواسیره یا چی؟

الان سه روزه دیوونم کرده ببخشید گلاب به روتون مدفوعم همراه با مقدار خیلی کمی خون دفع میشه و از درد دارم میمیرم. اجابت مزاجم خیلی سخت انجام میدم😭😭😭

اگه راهکاری برای درمان خانگی دارید لطفا کمکم کنید نمیخوام دکتر برم خیلی خجالتی و کم رو هستم و به طور ترسناکی از عمل میترسم

فقط 39 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم بواسیرنیست نترس برودکتراصلامعاینه نمیکنه 

خدایااول سلامتی بعداحساس آرامش.به امیدروزی که زنی قوی ومستقل باشم وبادخترم آینده ایی پرازروزهای طلایی.😍🤑💪👭👍❤💚💙🙏

بواسیر نیستش عزیرم حتما مدفوعت سفت بود به مقعد فشار آورده باعث زخم شده شما هروز یدونه کمپود گلابی بخور موز اصلا نخور تا چند روز بعد خوب میشی

یـک سـیـب🍎 افتـاد وجهان🌏.                         ازجـاذبـه ی زمـیـن بـاخـبـرشـد📚.                         و هـزاران جـسـدافـتـاد🥀                  وبـشـرمـعـنـی انـسـانیـت را💓.                             درکـ نـکـرد🧠💔. 

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073
مطمئنی بواسیر نیست؟ آخه یه بیرون زدگی هم احساس میکنم.

منم تو سزارين اینجوری بودم بعدش که خوب بشه میره تو

یـک سـیـب🍎 افتـاد وجهان🌏.                         ازجـاذبـه ی زمـیـن بـاخـبـرشـد📚.                         و هـزاران جـسـدافـتـاد🥀                  وبـشـرمـعـنـی انـسـانیـت را💓.                             درکـ نـکـرد🧠💔. 
بواسیر نیستش عزیرم حتما مدفوعت سفت بود به مقعد فشار آورده باعث زخم شده شما هروز یدونه کمپود گلابی بخ ...

واقعا؟ خدا از دهنت بشنوه گلم. امیدوار شدم دیگه اونقدر فکر و خیال کردم که تو خیالات خودمو رو تخت جراحی میدیدم😂😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
يك چيزي گرم كن و بشين روش زخم باشه نور اىلامپ رشته اي هم خوبه قرص ويتامين اي هم بهور هم بازش كن بصور ...

ممنون بابت راهنماییت عزیزم😍😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا؟ خدا از دهنت بشنوه گلم. امیدوار شدم دیگه اونقدر فکر و خیال کردم که تو خیالات خودمو رو تخت جراح ...

نب بابا اصلا بواسیر نیست

2050
مواد ملین بخور  شکمت نرم باشه تحرک داشته باش پروانه بزن و بشین پاشو من یه سال گرفتار انالم ...

صنم جون اونقدر اذیتم که الان همشو انجام میدم شاید یکیش تعمیر کنه این بدن لامصبو😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نمیترسونمتون ولی احتمال بواسیر یا هموروئید هست حالا اینکه شدتش چ قدره باید دکتر معاینه کنه

حتما ورزش و پیاده روی و تحرک داشته باش

کیسه اب گرم یا اجر داغ بشین روش

اب زیاد بخور

صبحانتو همیشه کامل بخور

اون ناحیه نزار مرطوب باشه خشکش کن

اگه موقع دفع درد داری یکم با روغن چرب کن

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2051

مواد ملین بخور از یبوست خارج شی . روغن حیوانی آب کن با عسل مخلوط کن بزار فریزر یخ بزنه حالت شیاف درست کن شبا یا دوبار در روز استفاده کن . اما نباید یبوست داشته باشی . خیلیا اینجوری خوب شدن امیوارم جواب بگیری

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
نمیترسونمتون ولی احتمال بواسیر یا هموروئید هست حالا اینکه شدتش چ قدره باید دکتر معاینه کنه حتما ورز ...

اگه اینا رو بکنم ممکنه بدون عمل خوب شه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تو بارداری گرفتم اول بیرون زدگی کوچیک بود و دردم نداشتم بعد زایمانم بزرگ‌تر و دردناک شد عمل کردم

چجوری بود عملش؟ حتما خیلی درد کشیدی؟ بمیرم برات😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718