2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیگه بهتر از این ندیدم تو شیراز. دستمزدشم از همع بالاتره 25تومن. 

دستمزدش بالاست چون روش عملش فرق داره.الان پیجش ببین اینهمه ادم لایک و ویو میکنن نباید ده کفر کامنت بزاره.خب پاک میکننشیراز خوب نداره همه دکترا هم خوب دارن همه بدولی عکس فقط خوبا میزارن 

2731
دستمزدش بالاست چون روش عملش فرق داره.الان پیجش ببین اینهمه ادم لایک و ویو میکنن نباید ده کفر کامنت ب ...

خوب درسته تا اون زیر بینی رو نبینه که نمیفهمه چی ب چیه.😁 همه که بینی شون شبیه هم نیست. ممکن یکی بینی اش زیاد قابل تغییر نباشه 

من دیگه بهتر از این ندیدم تو شیراز. دستمزدشم از همع بالاتره 25تومن. 

من شیرازی‌م

دکتر باقری خوب عمل می‌کنن. درصد رضایت از کاراش خیلی بالاست به‌ویژه توی بینی گوشتی. اخلاقشونم خیلی خوبه

ولی از نظر من بهترین نیستن.

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
تو شیراز کی کارش بهتر بقیه هست

ملاک شما چیه؟ طبیعی‌بودن؟ عروسکی بودن؟

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
2738
[QUOTE=189248895]ملاک  هنوز بین طبیعی یا نیمه فانتزی دو دلم واسه هر جفتش معرفی کن عزیزم

طبیعی دکتر مصباحی، رجایی

نیمه‌فانتزی نمی‌دونم