2726
الن یکی گف وِ شما می گی وَ...😣😣کدومو بگم بلاخره🤯

والا خودمم ی لحظه حس کردم اشتباه میکنم کامنتا رو ک خوندم

ولی تو نت هم زده وَتر

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس وِ شد خیلی ممنان😊🌷

اینقدر دو دل نباش دوستم اصلا اگه میخوای از خانواده هم میپرسم ولی الان همه خوابن من کاری به نت و اینا ندارم وِتر درسته

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎
🤯🤯🤯

😂😂😂

مهم نیتتِ عزیزم...ولی من همیشه وَتر شنیدم

هر کدومو بگی خدا میگه دمت گرم(:

زیاد درگیرش نشو

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
الن یکی گف وِ شما می گی وَ...😣😣کدومو بگم بلاخره🤯

ببین اولا که نیت تو ذهنته. لازم به قرایتش نیست. که با غلط بودنش نماز باطل بشه. البته الان یادم افتاد تو قران اومده. الان میبنم بهت میگم کدوم درسته

بعد یه چیزی شما الان میخای نماز وتر بخونی؟ اخه جز نماز شبه ها.باید قل اذون صبح خونده بشه

پیداش کردم. توی سوره فجر اومده. هم نماز شفع هم وَتر

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خداوند رحمتگر مهربان

وَالْفَجْرِ ﴿۱﴾

سوگند به سپيده‏ دم (۱)

وَلَيَالٍ عَشْرٍ ﴿۲﴾

و به شبهاى دهگانه (۲)

وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ ﴿۳﴾

و به جفت و تاق (۳)

ببین اولا که نیت تو ذهنته. لازم به قرایتش نیست. که با غلط بودنش نماز باطل بشه. البته الان یادم افتاد ...

میدونم من یه ساعت قبل اذان میخونم 

ولی نمیدونستم درس میگم یا نه

خدایا کرونا رو تموم کن