2410
2553
عنوان

شما هم از اینا داشتین؟🥺❤️❤️(يادش به خير)❤️❤️🥺 +عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 56 پست
واقعا يادش به خير🥺 نه اصلا مثل ما نيست شرايطشون  مخصوصا دهه ٩٠  من يه برادر دهه ٨٠ و ي ...

اینا به کنار

دیگه نمی تونیم اعتماد کنیم بجه هامون رو بذاریم با دوستاشون بازی کنند

خیلی وضعیت بدیه

بهتره که سعی کنیم خودمون براشون سرگرمی ایجاد کنیم

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
اینا به کنار دیگه نمی تونیم اعتماد کنیم بجه هامون رو بذاریم با دوستاشون بازی کنند خیلی وضعیت بدیه ...

دقيقا همينطوره 

اون موقع ها ما با هم بودنمون فقط صرف حرفاي كودكانه و بازي و خنده  ميشد 

الان ولي هر بچه اي يه موبايل دستشه و كلي كليپ مزخرف و جوك هاي خجالت آور تازه در بهترين حالت 

شرايط خيلي بد شده خيليي 

خيلي بايد مراقب بچه ها بود توي اين جو مسموم كه بدتر از كرونا پخش شده و كسي حواسش نيست

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جدي؟  من نديدم ديگه خودم اينارو حدود ١٨-١٩ سال پيش من داشتم و بازي ميكردم🥺 مامانم مجبور بود ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁 یادش بخیر  اره  ماهم  اینجوری بودیمواقعا  کاش  زمان  برمی گشت هقب

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁 یادش بخیر  اره  ماهم  اینجوری بودیمواقعا  کاش  زما ...

عقب 

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
2456
😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁 یادش بخیر  اره  ماهم  اینجوری بودیمواقعا  کاش  زما ...

واقعا يادش بخير🥺

حيف كه زمان فقط ميره و هرگز برنميگرده...

واقعا يادش بخير🥺 حيف كه زمان فقط ميره و هرگز برنميگرده...

خیلی حال  کردم با این حرفت  که خونه  مسیاختیو  مامان  اینات  مجبور میشدن  بیان  تو استکان هات  چایی  بخورن  واقعا  یه لحظه  دلم  های اون موقع  هارو  کرد  حق باتوعه  هیچ وقت عقب برنمیگرده  فقط میگذره  من خودم دهه  هشتادی هستم ازاینا  داشتم خاله  بازی میکردیم😍

یادمه اولین بار که یخچال خریدم گزاشتمش تو فریزر یخ بزنه بعد بیار باش بازی کنم😐😐

عکس اولیه قبلا ماهی ،فلفل دلمه،بلال ،تخم مرغ داشتن،پارچ و لیوان داشتن ،جارو نداشت

بعد یه عروسک دهه شصتی خواهرم بود که مو نداشت یکمی رو کلش رنگ زرد بود ،خواهرم با مداد رنگی خرابش کرده بود😂 هنوزم هستن دست دختر خواهرم 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2714
خیلی حال  کردم با این حرفت  که خونه  مسیاختیو  مامان  اینات  مجبور میش ...

🥺❤️

دلخوشي هامون ساده بود🙃❤️

يادش بخير 

انشاءالله كه بتونيم جوري زندگي كنيم كه هروقت  برميگرديم و به گذشتمون فكر ميكنيم؛ از فكر به آنچه كه بر ما گذشته لبخند روي لبمون بياد و راضي و خوشحال باشيم

و همينطور شاهد پيشرفت روز به روزمون نسبت به ديروزمون باشيم🤲🏻❤️

یادمه اولین بار که یخچال خریدم گزاشتمش تو فریزر یخ بزنه بعد بیار باش بازی کنم😐😐 عکس اولیه قبلا ما ...

الهي😅❤️❤️❤️

چقدر قشنگ و با حس خوب بود خاطراتتون🥺❤️

دوست دارم خیلی به عقب برگردم

خواهرم تعریف میکرد اولین بار که ظبط کاست خور داشتیم روش حبس داشت😂

بعدها تی وی با در چوبی خریدیم

همه میومدن خونمون

2706