2410
2553

تا حالا نپرسیدی از خودش دلیلشو؟ 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
هیچی نمیگه  میگه من نمی‌ترسم فقط از پسرا خوشم نمیاد ولی خب انگار بغض میکنه و میگه

بنظرم ی چیزی هست ک ناراحتش کرده، نمیتونه دربارش حرفی بزنه، باهاش صمیمی شو بتونه بدون ترس حرف بزنه باهات 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
2714
هیچی نمیگه  میگه من نمی‌ترسم فقط از پسرا خوشم نمیاد ولی خب انگار بغض میکنه و میگه

ببرش مشاوره حتمن

همین امروز وقت بگیر 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
خودش نمیخواد همش تو اتاقه در بسته فقط آهنگ گوش میده 

بنظرم باهاتون راحت نیست کاش بیشتر به دل دخترتون نزدیک بودین 

باهاش خوب باشین تا بتونه حرفای دلشو بهتون بگه و ترسی از محاکمه شدن یا فاش شدن نداشته باشه

بنظرم باهاتون راحت نیست کاش بیشتر به دل دخترتون نزدیک بودین  باهاش خوب باشین تا بتونه حرفای دل ...

خودم دلم میخواست ولی خب یه سری اتفاق ها افتاد من هم سرم شلوغ بود کلاس چهارم به بعد اینطوری شده 

تازه میگه دیگه مدرسه بسمه تا همینجا خوندم کافیه

2706