2733
2734
الان خیلی کمترباهام حرف میزن خیلی کمترهست الان دوست داشتم باهاش حرف بزنم گفت بخواب

طرف ی بار دیدتت چ انتظاری داری اخه

من نامزدم طول روز یکی دو بار زنگ میزنه میگه به خدا انقدر کار دارم ارزو به دل یه ربع خواب بعدازظهر موندم منم زیاد بهش گیر نمیدم چون میدونم داره برا اینده من زحمت میکشه ک زودتر بریم سر زندگیمون

انقد بهش گیر نده پا پیچش نشو بذار اون پیگیر تو بشه باهاش حرف بزن اخلاقو شخصیتشو بسنج ببین اصلا بهم میخورین یانه بعد خواستگاری و ازدواج

عجولانه تصمیم نگیر بحث ی عمر زندگیه 

این کاربری متعلق به یک نفر نیست
خلاصه دخترخوب هول نشوباورکن تاآخرعمرتنهابودن بهترازیه ازداج غلطه

هول نیستم ازخدامیخام اگه به صلاحم بش نیست هم نش فقط دوس دارم تکلیفموبدونم 

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخلاق ورفتارش خوبه ولی نمیدونم چراهمچین حسی پیداکردم

چون توفرهنگ مااینوجاانداختن کسی بخوادت سریع میادخواستگاری مگه فقط خواستن مهمه اصل کاری عقله که بایدداشته باشه

حرفی ندارم🤐
2731
طرف ی بار دیدتت چ انتظاری داری اخه من نامزدم طول روز یکی دو بار زنگ میزنه میگه به خدا انقدر کار دار ...

باش عزیزم مرسی ولی چراقبلابیشتربودالان خیلی کم نهایتش توی طول روزیکی دوتاپیام بده دیگه بهش اس نمیدم ببینم چیکارمیکن

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
یعنی نبرمش خونه خالم؟

نه اصلا اینکارو نکن، فردا خدای نکرده ول کرد رفت، خیلی بد میشه یکم خودتو بگیر ی شرطایی براش بزار بگو اگ ب مامانت نگفتی  دیگه نیستم 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
توخط قرمزوردنکن موجه رفتارکن چه بشه چه نشه پشیمون نمیشی

باش عزیزم فقط گفته هرچی زودترمیخام رودروباهات حرف بزنم بنطرت نبرمش خونه خالم؟

نه اصلا اینکارو نکن، فردا خدای نکرده ول کرد رفت، خیلی بد میشه یکم خودتو بگیر ی شرطایی براش بزار بگو ...

باش حتمابهش میگم مرسی عزیزم

2738
نه اصلا اینکارو نکن، فردا خدای نکرده ول کرد رفت، خیلی بد میشه یکم خودتو بگیر ی شرطایی براش بزار بگو ...

تاره من بهش گفتم قراربیای خونه خالم خواهرتوبیارباخودت گفت نه تنهامیام

باش عزیزم مرسی ولی چراقبلابیشتربودالان خیلی کم نهایتش توی طول روزیکی دوتاپیام بده دیگه بهش اس نمیدم ...

منم نامزدم اوایل روزی ده بار زنگ میزد الان شده یکی دو بار

ولی خب همونطور ک گفتم ما چون نزدیک عروسیمونه خیلی فشار خرج و مخارج روشه و سخت داره کار میکنه

تو هم ببین دلیلش چیه نسبت بهت سرد شده یا پشیمون 

یا اینکه ی مشکلی داره یا واقعا این مدت سرش شلوغه 

یکبار دلیلش رو بپرس ببین چی میگه بگو من اویزون هیچ احدی نبودم و نیستم اگرم میپرسم بخاطر اینه ک میخوام تکلیفمو بدونم 

ببین چی میگه 

این کاربری متعلق به یک نفر نیست
تاره من بهش گفتم قراربیای خونه خالم خواهرتوبیارباخودت گفت نه تنهامیام

تو ی شرایطی نمیشه ی چیزایی رو کنترل کرد، خیلی از دخترا هم شاید نخوان وارد رابطه بشن ولی ب خاطره اون حس عاطفی و احساسی ک دارن وارد رابطه میشن و وابسته، بعضی از مردا هم این نقطه ضعف دخترا رو میدونن پس باید خیلی مواظب باشی و ب راحتی خودتو دستش ندی 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
الان خیلی کمترباهام حرف میزن خیلی کمترهست الان دوست داشتم باهاش حرف بزنم گفت بخواب

همیشه در دسترس نباش. اکثرا تو زودتر خداحافظی کن. و خودت رو بالاتر نشون بده. از خانوادتم خیلی حرف نزن

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 

گل دختر هرچی ارتباط اینطوری تون طولانی بشه بعدا کار خودت سخت تر میشه اگه بهر دلیلی جور نشه الکی وابسته احساسی شدی اگرم جور بشه وجهت تو خانواده پسره همیشه داغون میمونه و تو خانواده خودتم ممکنه اذیت بشی. وقتی اینقد عاقلی و شکی از خودت نداری راضی نشو اینققد پسله پنهونی ادامه پیدا کنه. بگو علنی کنه با خانواده هاتون ولو غیر رسمی و فقط پدر مادرا درجریان قرار بگیرن.

پسری ک عاشق باشه سر و پا نمیشناسه من همسرم اینقد تماس میگرفتن و پیگیر بودن ک کلافمون کردن با این حال چون خودش اول منو دیده بود خانوادش هنوزم منو نپذیرفتن.

خانم آقای دکتر
2706