2737
2734
عنوان

چ جوری ی پیغام ب یکی میدین

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 59 پست
مشکل اینجاس ک ن من توروش میگم ن پشت سرش ،لابد با خودش میگه خوبه دیگه بهار ک اصن ب رو نمیاره هیچ جوره ...

آره عزیزم

وقتی مستقیم بگی دیگه جرات ندارن چیزی بگن.

اگر هم کسی برات خبر آورد که فلانی اینو گفته الکی بگو نه بابا... مادرشوهرم از این اخلاقها نداره خیلی فهمیده ست و باورم نمیشه اینو گفته باشه بعد برو به مادرشوهرت بگو، فلانی اومد از طرف شما این حرف رو زد من گفتم باورم نمیشه شما اینو گفته باشین، اینطوری مادرشوهرت شرمندخ میشه و دیگه کسی برات خبر نیاره و از تو هم خبر نبره براش.

تا خدا هست ... زندگی هست 😊
ن یعنی فعلا دکتر نریم ،من نرم ،تو شلوغی و اینا 

وظیفه نداری اصن 

نشون بده ک محبته ن وظیفه 

اگ نمی‌فهمه ازش بگیر محبتتو ک بعد چندوقت بردی قدربدونه 

هرچیم زرزر کرد محل نده

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره عزیزم وقتی مستقیم بگی دیگه جرات ندارن چیزی بگن. اگر هم کسی برات خبر آورد که فلانی اینو گفته ال ...

میدونی غیرمستقیم میان میگن ،مثلا مادزشوهرم میگه النگوتو چن خریدی میگم ۱۲ تومن ،چن روز بعد جاریم میاد میگه وای ی النگو ۱۲ تومن شده 

این یعنی مثلا من خبر دارم و فلان 

اینو چجوری جواب بدم ؟

وظیفه نداری اصن  نشون بده ک محبته ن وظیفه  اگ نمی‌فهمه ازش بگیر محبتتو ک بعد چندوقت بردی ...

تازه فهمیدم ب زرزراش نباس محل داد ،و من قبلا خل چل بودم محل میدادم اونم قشنگ بیشتر ادا درمی اورد ،تازه دارم میفهمم باید چیکارکنم چیکارنکنم 

2731
میدونی غیرمستقیم میان میگن ،مثلا مادزشوهرم میگه النگوتو چن خریدی میگم ۱۲ تومن ،چن روز بعد جاریم میاد ...

هیچی خیلی ریلکس بگو آره منم 12 خریدم به مامان هم گفتم. معلومه از مامان شنیدی هااااا ... 

تازه فهمیدم ب زرزراش نباس محل داد ،و من قبلا خل چل بودم محل میدادم اونم قشنگ بیشتر ادا درمی اورد ،تا ...

من مادشوهرم اینطور نیست ولی خواهرشوهرم همینه 

همیشه می‌ره توقیافع بیشعور ...قدیم میشستم فکر میکردم ک آخه چرا 

آلن بره گمشه دایورته

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا
هیچی خیلی ریلکس بگو آره منم 12 خریدم به مامان هم گفتم. معلومه از مامان شنیدی هااااا ... 

اره ،اینجوریم میشه ،ب قول تو چون رو راست تره طرفم بیشتر میترسه حساب کارخودشو میکنه

2738
اره ،اینجوریم میشه ،ب قول تو چون رو راست تره طرفم بیشتر میترسه حساب کارخودشو میکنه

آره دقیقا ... کم کم یاد میگیرن قبل از اینکه چیزی به شما بگن اول یکم حرفشون رو مزه مزه کنن بعد حرف بزنن.

آره دقیقا ... کم کم یاد میگیرن قبل از اینکه چیزی به شما بگن اول یکم حرفشون رو مزه مزه کنن بعد حرف بز ...

من باید ریلکس واکنش نشون بدم ،اخه هیچ کاری نکردم تاحالا واکنش نشون ندادم اونام عادت کردن پررو شدن 

ن یعنی فعلا دکتر نریم ،من نرم ،تو شلوغی و اینا  

ولی خوب به نظرم همسرتم‌ اشتباه کرده تو اینجور مواقع نیازی‌ نیست آدم مستقیم بگه به خاطر این نمیام

بگو حالت تهوع دارم‌‌ مسمومم‌ مثلا‌ یا کاری‌ هست که خیلی مهمه. ....

اینجوری ازتون ناراحت هم‌ نمیشن‌ چون شما که میدونید اون به هرحال دکتره رو میره ....

توقعاتش  همش باعروس توقیافس  حالا ک محل نمیدم گزاشته کنار

مادرشوهرمنم خودش ی تیکه مینداخت اگه جواب میدادم میرفت تو قیافه 

جالبه خودش دخالت میکنه جواب میدی خودش زودتر کم محلی میکنه طلبکارمیشه😂هردفعه بلانسبت خر بودم میرفتم  حرف میزدم و اول من محلش میدادم ،سری اخر ک دخالت کرد جوابشو دادم کم محلی کردم اونم کم محلی کرد ب خیالش ک من مثل همیشه میرم پیشقدم میشم اما نشدم نشدم تا خودش اومد 

توام همون ک خودت میکی محلش نده ،انگار وجود نداره ،منم برام سخت بودا ،اما ادامه دادم بی محلی رو ،تا اخر کوتاه اومد خودش حرف زد  

2706