2733
2734
عنوان

بیو اینستاتوت

130 بازدید | 12 پست

چیه؟😃 من خودم نوشتم        ❤️پرسپولیس❤️چیزی که بهش فکر میکنم آروم میشم❤️چیزی که هرسال تو تولدم قهرمانیش آرزوم بوده❤️

خوشحالی یعنی❤باشی دخی دامپزشک😊🐕🐹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عربیه افتخر به اصالتی ایرانیه افتخر به موطنی

معنیش میشه عربم و به اصالتم افتخار میکنم ایرانیم و به وطنم افتخار میکنم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728

کلا بیو ندارم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

ویترین شعور هر مردی توجهش به همسرشه.... 

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت

تولید کننده افکار خودت باش نه مصرف کنندع اراجیف مردم💎⚡

الله...                                                                                          بسم ربِ شهداء...                                                                                     من قهرمآن زندگیم رو تو آیینه میبینم...