سلام دوستان همین الان شماره 1640رو با گوشیت شماره گیری کن و وصل شو به حرم امام حسین علیه السلام 

بعد از خوشحالی حاجت گفتن برای من حقیرم دعا کن😭😭😭😭😭

کی جواب میده؟ اپراتور داره ؟ میشه توضیح بدی چه جوریه

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی حرم پخش میشه صدات عزیزم

کسی صدامونو نمیشنوه؟ واسه همین پرسیدم اپراتور داره یا نه. بعد کدی چیزی نمیخواد؟ 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2728
کی جواب میده؟ اپراتور داره ؟ میشه توضیح بدی چه جوریه

اپراتور داره عزیزم 

کلا حدود دو دیقه وصل میشه بعد قطع میشه 

تو اون فاصله سلام کن و حاجتت رو بخواه 

کلا هم هزینش صدوخورده ای میشه 

الهی حاجت روا بشی 

من که نمیدونستم یهو وصل شد شوکه شدم 

اشکم در اومد 

کسی صدامونو نمیشنوه؟ واسه همین پرسیدم اپراتور داره یا نه. بعد کدی چیزی نمیخواد؟ 

نه صدای ضبط شده اپراتوره بعد ۱ دقیقه صدات پخش میشه میشه حرف بزنی صدای ادمای که توی حرم هستن هم می شنوی فقط من زنگ زدم قفل کردم توی دلم با حضرت حرف زدم حس خوبی میده زنگ بزن 

2706