2733
2734

حرفاش:من هرکاری میکنم برا انسانیتی هس که دارم. کار خوب میکنم چون خودم با اون کار حس خوب میگیرم. برای خداست. ن برای بهشت و جهنم.من این دنیارو میبینم. به اون دنیا اعتقاد دارم.ولی تو این دنیایی که هستم سعی میکنم ادم خوبی باشم حالا چه اون د نیا باشه چه ن. نماز خوب هس ولی تنبلی میکنم .خانمم نماز بخونه رزق خونه بیشتر میشه. (خانمه اگه ترغبش کنه شاید بخونه به گفته خودش که باهم دیگه شاید تونست تنبلی بزاره کنار و بخونه). نماز مارو از گناه دور میکنه منم که گناه خاصی نمیکنم و به کسی طلم نمیکنم و حقی رو ناحق نمیکنم و....

حرفای اون:اگه نیازمندی ببینم کمکش میکنم ن بخاطر بهت و جهنم بخاطر انسانیت

به نظرتون یه جای کار نمیلنگه؟؟؟

هم معتقد باشه هم نماز نخونه؟ هم بگه اعتقاد دارم هم یه جورایی منکرش بشه؟

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

فازش با خودش‌معلوم نیس

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اعتقاد داره فقط تنبله 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

نه عزیزم هیچ جای کارش نمیلنگه منم همینطورم انسانیت دارم تا حدودی دل نمیشکنم ظلم نمیکنم خدا و امامارو از ته دلم قبول دارم اما تو نمازم کوتاهی میکنم خیلی ولی دلی کارای دیگه ای میکنم 

2738

نماز اولین چیزیه که پرسیده میشه و خیلی مهمه. 

اون دنیا اگه نماز بخوان نمیتونه بگه من انسانیت رو قبول داشتم

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

من همه ی اینهایی که توصیف کردی رو هستم. خدای خودم رو خیلی دوست دارم اما نماز نمیخونم. اگه شما خیلی به این چیزها پایبندی بهتره مستقیم ازش بپرسی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706