2726
عنوان

حس میکنم شوهرم دوسم نداره

242 بازدید | 13 پست

من با همسرم یک سال دوست بویم بعد یک سال رسمیش کردیم دوران دوستی جوری بود  ی کارایی برام میکرد ی رفتایی میکرد  از هر لحاظ خرج کردن دوس داشتن ارزش دادن همیشه ک میرفتم پیشش بغل میکرد وای چقد فلان لباس بت میاد 

اما از وختی زن و شوهر شدیم کلا تغییر کرده  حس میکنم دوسم نداره  ن از تعریف هاش خبری هس ن از قربون صدقه هاش  اینم بگم من دختری بودم ک تو محلمون همه ارزوشون بود حتی ی نگا بهشون بندازم  همشون خاستگار وایساده بودن  چن تاشون منو با همسرم اولین بار دیدن دعوا را انداختن   از هر نظر اندام قیافه تیپ  از هر نظر اکی بودم  تعریف از خودم نمیکنم اما تک بودم تو اون منطقه اما نمیدونم  چرا شوهرم بام سرده  میریم بیرون حس میکنم ب بقیه زنا دخترا نگا میکنه حتی خیلییی زشتا و بد ریختا    در حالی ک من ک کنارشم خلی ظاهر شیک و اراسته و خوشگلی دارم  نمیدونم واقعا چیکارکنم حس میکنم وقتی با منه راحت نیس خیلی وقتا هم من در خواست رابطه دارم ن اون 

همش سرش تو گوشیه و اینستا و داره ب  لختای اینستا ک  بدن خودشونو ب نمایش گذاشتن نگا میکنه 

اینم بگم گوشیش همیشه  تو دسترس منه   یعنی پنهون نمیکنه

ت این چن ماه ب حدی شکسته و افسرده شدم ک ب تمام عمرم اینجوری نشده بودم واقعا دارم نابود میشم  لطفا کمکم کنید ک مشکل از کیه 

تعداد رای : 3
نظرسنجی
راهنمایی
2
66%
کمک
1
33%

باهم دعوا اینا نمیکنید ک سرد شه رابطتون؟خب از خودشم بپرس بگو چیزی شده ؟؟

اول اینکه ی صلوات مهمونم کن آاااا قربونت ...  بعداینکه لایکم نکن عزیز من مرسییییی ازت ...  واینکه علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم ...  و و و عاشق خونوادمو پسرمو شوهرمم...  درون گرایی مزخرفی دارم همش فکرای چرت پرت تو سرمه ...  تو برخورد اول همه میگن خیلی بامزوشیرینم ...  دیگه اینکه نی نی یار کاربری سوممه ولم کن دیگه شماره ندارم...  وووو در آخررر                                                                                                ❤شکرت خدای قشنگم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@سال1400   بیاگلم

سلام عزیزم اومدم 😍😍😍

سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است 🙅‍♂️🙅‍♂️ دوست نی نی سایتی من  بگو سال تو هم هست همین الان چشماتو ببند و یه آرزو خوشگل کن و بگو سال توست وقتی چشماتو باز کردی واسه منم دعا کن به آرامش و آسایش برسم  🙏🙏🙏🙏
2728

عزیزم اول با شوهرت صحبت کن حتما عادت به این کار زشت کرده. بگو که از این رفتارش ناراحت میشی

اگه اثر نداره برو حتما پیش مشاوره و اصلا نزار روحیت بیشتر از این آسیب ببینه

مطمئن باش همه چی درست میشه. فقط صبوری کن و از مشاور باتجربه هم کمک بگیر

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

عزیزم دوران دوستی و نامزدی خیلی فرق داره زن و مرد تو خونه باباشون و بی دردسر دارن میخورن و میخوابن و مخصوصا مردا مغزشون آروم هست و بیشتر شوق و ذوق دارن در صورتیکه تو زندگی متاهلی مرد زنشو خیلی بیشتر از دوران دوستی و نامزدی دوست داره اما بخاطر اینکه فکراشون درگیر امر معاش زندگی هست نمیتونن این عشق و علاقه ابراز کنن و همه ما خانم ها فکر می‌کنیم تکراری شدیم یا دلشو زدیم نه عزیرم اینجور نیست خیلی از مردا بخاطر فرار از مشکلات به گوشی پناه میبرن 

سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است 🙅‍♂️🙅‍♂️ دوست نی نی سایتی من  بگو سال تو هم هست همین الان چشماتو ببند و یه آرزو خوشگل کن و بگو سال توست وقتی چشماتو باز کردی واسه منم دعا کن به آرامش و آسایش برسم  🙏🙏🙏🙏

منم خسته شدم از شوهرم انقد تو اینستا و مجازی پیج های بد و ناجور دنبال می‌کنه و عکسای بد میبینه دعوا کردم فایده نداشت منم خودمو زدم به بی‌خیالی و بی توجهی کاری باهاش ندارم چقدر حرص کارای اینو بخورم

عزیزم اول با شوهرت صحبت کن حتما عادت به این کار زشت کرده. بگو که از این رفتارش ناراحت میشی اگه اثر ...

میگم اما تکرار میکنه یا خودشو ب نفهمی میزنه گردن نمیگیره چن وقت پیش متوجه شدم داره خود ارضایی میکنه  دنیا رو سرم خراب شد من هیکل ورزش کاری بدن رو فرم و از هر لحاظ عالی  هزار تا لباس گرفتم بلکه ب چش بیام اما ن اصلا فایده نداش   کاش  خدا  از عمر ادم کم کنه بزاره رو شانسش  میگم من ن خیانت کردم ن چشم چرونی کردم ن غیر شوهرم کسیو ب دلم راه دادم اینه جوابم ؟

شما باید بتونی وقت های اضافی شو پر کنید با هم فیلم ببینید بیرون که هستین باهاش حرف بزن مدوام سرگرمش کن تو خونه سعی کن شطرنجی یا پاستور دارین با هم بازی کنید من خودم شطرنج بازی می‌کنم کلا بیکار نشین سکوت بشن میره تو گوشیش تو هم کنارش بشین بگو با هم نیگاه کنیم در ثانی ما خودمون بیرون نیگاه زنای دیگه میکنیم دلیل نداره عاشق شون باشیم مگه میشه چشماشون ببندن 😂😂😂😂 خیره شدن بد هست 

میگم اما تکرار میکنه یا خودشو ب نفهمی میزنه گردن نمیگیره چن وقت پیش متوجه شدم داره خود ارضای ...

یه دوستی دارم عاشق و دلباخته شوهرش هست باهام درد دل کرد گفت دعوام نکن یه مشکلی دارم بعضی مواقع خود ازصایی میکنم منم بهش گفتم تو که میگی شوهرت خیلی با احساس هست چرا؟؟؟؟ گفت وقتی خیلی ناراحت یا نگران میشم بعذش خودبخود اینجور میکنم، عزیزم در صورتیکه من میدونم چقدر شوهرشو دوست داره، حتما شوهرت از چیزی ناراحت و نگران میشه که شاید اصلن دلیلش شما نباشید خودارضایی منشاع روانی داره بعضی مواقع از روان نا آرام فرد بوجود میاد 

استاتر من و شوهرم یه پیج داریم و گوشی هم بیشتر مواقع تو دسترس خودم هست بنظرم بهترین کار درست اینکه زن و شوهر یه پیج داشته باشن تو اینستا، بعدش الانم واسه شوهرت یه دوست باش، شیرین باش فقط اندام مهم نیست زبان و گفتار مهم هست 

میگم اما تکرار میکنه یا خودشو ب نفهمی میزنه گردن نمیگیره چن وقت پیش متوجه شدم داره خود ارضای ...

عزیزم کاملا میفهممت 

بعضی اتفاقات تو زندگی آدم میفته که به آدم یه چیزایی یاد بده

الان احساس میکنی به اندازه خوب بودنت پاداش نگرفتی، حقت بیشتر از اینا بود، انتخاب اشتباهی کردی ، یا شاید حتی در اینده فکر انتقام بیفتی اما پشیمون شی ، 

ببین نمیدونم چی بگم که به کارت بیاد اما اینو بدون که درکت میکنم. نمیدونم چه جور شخصیتی با چه جور روحیات و عقایدی هستی

اما منم یه روزی حسی شبیه تو رو تجربه کردم اما الان من به خدا نزدیکتر شدم. جوری زندگی میکنم که شوهرم اگه از دستم داد اون ببازه نه من. من حسی شبیه شما رو قبلا تجربه کردم . البته کمی متفاوت ... این حس منو به خدا نزدیک تر کرد

این حس باعث شد دنیا اهمیتشو واسم از دست بده و واسم زشت و غم انگیز به نظر بیاد.عدالت خدا واسم زیر سوال رفت و خیلی چیزا

و دنبال چیزای بزرگتری رفتم. چیزایی که منو ازاین دنیا جدا کنه... به مخدر و الکل فکر کردم ، به اینکه خودم به شوهرم خیانت کنم فکر کردم، به بی خبر گذاشتن و ۴۰ روز رفتن به یه جایی که کسی پیدام نکنه فکر کردم، به ارتباط با اجنه فکر کردم، یه مدت واسه فرار از مشکلاتم به یه گناهی رو اورده بودم و... اما تهش به این رسیدم هیچ راهی مطمئن تر از اینکه خودمو غرق معنویات کنم پیدا نکردم

من هنوزم اونجوری که میخوام غرق نشدم

اما این راه اون چیزی که میخواستمو بهم داد.دور شدن و کنده شدن از مشکلاتم، بهتر شدن روحیه م، و حتی بهتر شدن رابطم...

بازم میگم من نمیدونم شما چجور ادم و با چه روحیات و عقایدی هستی.اما خواستم بگم منم یه روزی حسی شبیه تو رو داشتم و این نتجه ش شد واسه من

حتما مشاور برو

و ببین زندگی میخواد از این مشکل چه درسی به تو بده؟

من روزایی که حالم بد بود رفتم راجع به فلسفه رنج کشیدن انسان خوندم. اینکه چرا اصلا ادم باید تو این دنیا رنج بکشه. وقتی خوندم خیلی اروم شدم. جوری که الان تو هر شرایط بدی روحیمو نمیبازم چون معتقدم رنج برای من خوبه حتی اگه مدتی غمگینم کنه اما از پا درم نمیاره

برات حال خوب میخوام از خدا

مطمئن باش حالت خوب میشه قوی باش وقتی یه مشکلی تو زندگی ادم پیش میاد خدا هم صبرشو میده ، هم راهشو... زمان میبره ولی درست میشه اصلا نترس

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

بعدم اون دوستمون راست میگه

گاهی اوقات خودارضایی منشا روانی داره

میدونم در هر صورت ناراحتت میکنه اما اگه مشکلات روحی همسرت حل بشه اونم درست میشه

کمکش کن . پشتش باش. بعدا ازت تشکر میکنه و ممنونت میشه رو سرتت میزارتت تو روزای سخت کنارش بودی

اما بازم میگم مشاور "باتجربه" و درست حسابی حتما برو. نه فقط واسه شوهرت. حتی واسه خودت