2737
2734
عنوان

خیلی دلم شکسته

95 بازدید | 7 پست

همش می گم خدا این دنیات ترس داره....

ما جز تو کسی و نداریم.....گوشه چادر مادر که قایم میشدیم خیالمون راحت بود تو بچگی ولی الان چی....مادر پدرمون گاهی نیستن....خدایا ته ته تهش فقط خودتی تو این دنیای بی آدم

از این آغوش خالی خسته شدم.....میشه برام یه صلوات بفرستید

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم امروز ناراحت بودم هیچکس بهم هیچی نداد هیچی ، خداییش از خواهر برادرام توقع نداشتم چیزیم میگرفتن دستشون درد نکنه چون واقعا گرونیه ، شرایط خوبی نیس، ولی مامانم بهش گفتم کیک بخر گفت کرونا هست اونا کهنه ان ، نه کیک گرفت نه شیرینی ، با اینکه پولم داشت (امروز کرایه مغازه رو گرفت) ولی دریغ از هزار تومن ، خیلی دلم شکست😣😣😣😣😣😣 اصلا ادم حسابم نکرد

خدا کنه به حق این شبای عزیز اونایی که میخان ازدواج کنن بخت خوب سرراهشون قرار میگیره...خانمهای منتظر دامنشون سبز بشه..مستاجرا خونه داربشن.مریضها شفا پیدا کنن.. زندانیهای بی گناه آزاد بشن .. جوونامون اهل بشن و صالح بشن ...هیچ کجای دنیا بحثی توهیج خانواده ای نباشه‌..منو استارترهم مادربشیم به زودی 

الهی آمیم خدایا تورو به علیت قسم همه ی بندهاتو جاجت روا کن نزار امشب دست خالی برن

خدایا شکرت خودت کمکم کن 
منم امروز ناراحت بودم هیچکس بهم هیچی نداد هیچی ، خداییش از خواهر برادرام توقع نداشتم چیزیم میگرفتن د ...

گاهی پدر مادرا ظلمی ب بچه اشون میکنن ک غریبه نمیکنه

امروز بابام بهم گفت تو حرف نزن نمیخوام هبچی بگی  

سرم منت میذاره...

بهم چند بار گفته برو خونه خودت 

ی بار گفت رفتی خونه ات هر غلطی خواستی بکن

در صورتی که تا حالا کار اشتباهی نکردم جز چشم چیزی نگفتم

قَصݛ میسآزَ۾ بآ ټَما۾ِ آجِݛهآیۍ کعِ پَݛټ ڪَݛډَטּ سَمټَم :)
2738