2733
2734
عنوان

کیا مسولیت خونواده شوهر باهاشونه

333 بازدید | 46 پست

بچه ها من مسولیت  خونواده شوهرم بیشترش با ما هست هرچن ۴ تا جاری ایم ادم ن دلش میاد چیزی بگه ن کاری کرد سختعه واقعا شما چطور

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مامان من همینجوری بوده از اول ازدواجش تا الان ، از ریز بگیر تا درشت ، الانم دو تا مریض از خانواده پدرم رو نگهداری میکنه که البته جاشون رو چشم ماست‌ اون دو عزیز. 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
چه سخت

ارع واقعا ی بچه ۱ ساله دارم از اونورم پسر بزرگم کلاس دومه درسای اونم هس حالا پدرشوهرم مریضه دوهفتس خونه مایه

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
2738

خدا سلامتى بده بهش سخته ولى تحمل كن گناه داره

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
ارع واقعا ی بچه ۱ ساله دارم از اونورم پسر بزرگم کلاس دومه درسای اونم هس حالا پدرشوهرم مریضه دوهفتس خ ...

ای وای چقدد سخت.نباید همه مسئولیتش گردن شما باشه.

پسرای دیگش نمیتونن اگه بیان و کمک کنن پول بزارن و پرستار بگیرین.هیچ مسیولیتی نداری شما

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
با خانواده شوهرت یک جا زندگی میکنی؟؟؟

نه یه جا نیستیم اما چون شوهر من از داداشای دیگش دلشوزتره کارای خرید دکتر مریضی مراسمها با ماهس

بیمارن مگه؟

در حال حاضر ارخ عمل کردن .پدر شوهرم.جاریای دیگ میان سر میزنن اما نمیگن بهش بریم خونه ما . 

نه یه جا نیستیم اما چون شوهر من از داداشای دیگش دلشوزتره کارای خرید دکتر مریضی مراسمها با ماهس

خوب باز بد نیست من فک کردم یکی هستین باها اونطور خیلی سخته من

خنده را معنی سر مستی مکن انکه میخندد غمش بی انتهاست😀😔
2706