2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی هست

بالاتر از اونم زیاد هست

ولی باید پارتی داشته باشی😂

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  
2728
مثله؟

کارمند های رسمی پتروشیمی

ما ک بندریم بخاطر این پتروشیمی ها کار با درامد بالا زیاد داریم

همه کارکنان پتروشیمی های اینجا بجز کارگر هاشون درامد بالا دارن

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  
کارمند های رسمی پتروشیمی ما ک بندریم بخاطر این پتروشیمی ها کار با درامد بالا زیاد داریم همه کارکنا ...

اخه ی چی بگین منطقی باشه🙃 ما ک تهرانیم از این فرصتا نداریم 

و اینکه مثلا میگن کار کردن تو سفارت خونه یا وزارت امور خارجه هم از جمله شغل هایی هست ک خیلی بالاتر از پزشکیه درآمد و امکاناتش و با پارتی میشه رفت

اخه ی چی بگین منطقی باشه🙃 ما ک تهرانیم از این فرصتا نداریم  و اینکه مثلا میگن کار کردن تو سفا ...

شما گفتین شغلی هست ک درامدش بیشتر از پزشکی باشه

منم گفتم بله خیلی هست