2737
2734

هر چی دعا خوندم و میخونم انگار نه انگار..توی دیوار هم گذاشتم همه میان آدرس میپرسن بعد دیگه خبری نمیشه به چن تا بنگاه هم سپردیم مثلاً گفتن خبر میدیم یه نفر میخواد ولی دیگه خبری نشده نمی‌دونم دیگه چیکار کنم ..شوهرم میگه قیمت نیس ..ولی اگه خونه به زودی فروش نره ..خونه ای که قراره بخریم رو می‌فروشند مثلاً یه ماه مهلت دادن ولی حتی یه نفر هم نیومده زیر قیمت هم مثلاً گذاشتیم کلی هم می‌خوایم وام برداریم ولی نمی‌دونم واسه چی نمیشه ...

فکر کنم باید مثل ما خیلی پایین تر از قیمت بدین 

ما که خونمون رو فروختیم همه گفتن مفت فروختین ، اما به لطف خدا یه خونه ی خیلی بهتر خریدیم 

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دعا کنین ملک مام فروش بره

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
ما هم درگیر فروش یه باغیم. توکل بخدا ایشالله خدا واسه هردومون جور کنه.توکل بخدا

واستون دعا میکنم شما هم التماس دعا خیلی اعصابم خورده اینجا پله زیاد داره واسه همین خیلیییی سختمه خانواده همم کمتر میتونن بیان مامانم ماهی یه بار میاد زانوش درد میگیره شبش کلا زانو درده

متاسفانه خودمم اینجا رو انتخاب کردم ..اون موقع گفتم از مستأجری بهتره ..البته اگه اون موقع نمیخریدیم دیگه کلا به این قیمتها نمیشد بخریم ولی خوب فک نمی‌کردم اینقدر قیمتها بره بالا که دیگه نشه خونه رو عوض کرد ..

[QUOTE=189232994]فکر کنم باید مثل ما خیلی پایین تر از قیمت بدین  ما که خونمون رو فروختیم همه گفتن مفت فروختی ...[/QUOTخب ما زیر قیمت بدیم اون خونه رو که می‌خوایم بخریم که زیر قیمت نمی‌دن هنوز با این شرایط ۲۵۰تومن باید وام برداریم که با حقوق کارگری شوهرم بیشتر نمی‌تونیم قسط بدیم کلی قسط دیگه هم داریم ..،😔😔

[QUOTE=189232994]فکر کنم باید مثل ما خیلی پایین تر از قیمت بدین  ما که خونمون رو فروختیم همه گف ...

خدا کمکتون کنه و‌ان شاء الله بهترین خونه رو با بهترین قیمت بخرید 

ما هم دوتا وام برداشتیم 

۳۵ میلیون هم باید موقع سند بدیم که مجددا باید وام برداریم

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
2706