2410
2553
عنوان

نی نی سایت شده بچه بازی

717 بازدید | 54 پست

واقعا مسخره شدید بعضیاتون

تاپیک میزنید باهم دعوا میکنید

ی دقیقه بعد تاپیک میزنی که کاربر فلانی خدا برات نسازه و...

یه ساعت بعد کاربر فلانی تاپیک میزنه خدا برا خودت نسازه

اح واقعا دیگه داره عوقم میگیره از این همه مسخره بازی

درضمن یک کاربر دیگه با مظلوم نمایی یکی از کاربرای قدیمیه نی نی سایتو داشت خراب میکرد

نی نی سایت کلا چند نفر دیگه رو داره که واقعا خوبن و بچه نیستن 

اینام کم کم یا شما خرابشون کنید یا بیخودی باشون دعوا کنید نی نی یار تگ کنید.

نی نی سایت بمونه مهد کودک خودتون 

حال بهم زنا

سلام😊منوو عشقم بعد از کلی سختی بلاخرههه بهم رسیدیم❤❤ایشون پرستاره منم دبیر زیست شناسی😍خدایا شکرت بابت همه ی قشنگیایی که تو زندگیم نصیبم کردی❤خدایا شکرت بابت مهربونیات💙مرسی که هروقت صدات زدم خودتو به موقع رسوندی💙❤خدایا از من و خانوادم و خانواده شوهر دوست داشتیم و خانواده نی نی سایتیا سلامتی و لب خندون بده💛💛 

صحیح

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

🙄🙄🙄

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2456

فقط یه ساعت نبودم.

چیشده😑

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2714

اوففففف حالا درست شده تازگی بیشتری ها خدا رو شکر لغو شدن  دوماه پیش سایت قهوه خونه بود انگاری فش های جدید این جا اختراع میشد😁

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
خیلیا رفتن دیگه از سایت  شده مثل حموم زنونه اما خب هنوز داره افراد خوبش رو

والا امروز یکیشونو که نی نی یار تعلیق کرر بخاطر مظلوم نمایی یه دو رو

سلام😊منوو عشقم بعد از کلی سختی بلاخرههه بهم رسیدیم❤❤ایشون پرستاره منم دبیر زیست شناسی😍خدایا شکرت بابت همه ی قشنگیایی که تو زندگیم نصیبم کردی❤خدایا شکرت بابت مهربونیات💙مرسی که هروقت صدات زدم خودتو به موقع رسوندی💙❤خدایا از من و خانوادم و خانواده شوهر دوست داشتیم و خانواده نی نی سایتیا سلامتی و لب خندون بده💛💛 
کدومو؟؟

اوپرا

2706