2737
2734
عنوان

داداشم فهمید خجالت میکشم

13019 بازدید | 135 پست

بچه ها قبل این محدودیتا با دوست پسرم رفته بودم پاساژ کوروش بعد از مغازه اومدم بیرون از شانس بد من داداشم و زن داداشمو دیدم بعد داداشمم منو دید خیلی هم ترسیدم هم خجالت کشیدم از اون وقت به بعدم هر وقت داداشم میاد خونمون سعی میکنم یا خونه نباشم یا زیاد باهاش چشم تو چشم نشم الان اصلا یه جوریم از اونو موقع به بعد بنده خدا داداشم هیچی بهم نگفت ولی هر سریع منو میبینه اخم میکنه اصلا باهام خیلی رفتارش تغییر کرده ولی هیچیم نمیگه البته بگم منم یه جورایی ازش حساب میبرم حالا موندم چیکار کنم دوباره رفتارش باهام مثل قبل بشه آخه همیشه خیلی بهم کمک کرده و خیلی دوستم داره منم خیلی دوستش دارم کاش اینطوری نمیشد الان اصلا یه مدته دلشوره دارم همش موندم چیکار کنم 

او او حستو میفهمم کاملا😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولش کن 

خودش یادش میره 

اصلا بحثو باز نکن

روتون بهم باز میشه

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  
2731

چندسالته مگه بچه که نیستی دوست پسرته اتفاقا اصلا به داداشت رونده حواسش به زندگی خودش باشه

خدایا همه تو زندگیشون موفق بشن به رویا و آرزو ها و خواسته هاشون برسن منم به چیزایی که میخوام برسم آرامش داشته باشم.💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
2738
2706