2726

وایا ب صرف لذت بردن وتحریک شدن غسل واجب میشه؟؟مثلا خواب ببینی درحال نزدیکی باهمسرتی لذت هم باشه ولی ارگاسم نباشه ایاباید غسل جنابت کنی واصلا ایاچیز طبیعی هست ویانه خانومها این حالت وندارند؟؟

مادرشدن یعنی قلبت بیرون ازسینت بتپه یعنی بخشی ازوجودت  جداازخودت زندگی کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واضحتر لطفا با عکس 🤔🤔🤔🤔

ببین خانوم من نه حوصله این جوابارودارم نه اعصابشو کسی زنگ زدازم سوال کرد چون خودش نت نداره گفت سرچ کن سرچ کردم تاپبک هم زدم ولی واضح نبود تاپیکه جوابی نگرفتم الان منتظرجوابمه 

😂😂😂😂 اره عزیز غسل کن 

من خودم اگرتجربوشو داشتم برام سوال نمیشد ک بیام بپرسم 

واسه خانما دو تا شرط داره یک خروج اون مایع دو رسیدن به اوج لذت ، اگه یکیشون هم در کار نباشه یا شک داشته باشی  ، نه غسل واجب نیست 

این چیزی ک من میدونم ، اما خودت از دفتر مرجعت بپرس برو سایت پرسمان الان یه جستجویی کن اگه جوابتو پیدا نکردی خودت بپرس از کارشناسای آفلاینشون 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
 واسه خانما دو تا شرط داره یک خروج اون مایع دو رسیدن به اوج لذت ، اگه یکیشون هم در کار نباشه یا ...

گفتن تحریک ولذت بوده ولی یهوازخواب بیدارشدن وبه اونجاها نرسیده ک ارگاسم شن

2706