2733
2734
عنوان

دوستان اصننن ب تاپیکای پربازدید اعتماد نکنید دل نسوزنید بیاین بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 65 پست
باران پشیمون شد  اون واقعا یتیمه  خودشم ناراحت شد ولی عامل اصلیه تاپیکا منم

من بخشیدمت. ولی ممکنه خیلی ها نبخشن. پس اگه بهت توهین کردن تند برخورد نکن بازم عذرخواهی کن تا بخشیده بشی

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بخشیدمت. ولی ممکنه خیلی ها نبخشن. پس اگه بهت توهین کردن تند برخورد نکن بازم عذرخواهی کن تا بخشیده ...

مرسی عزیزم❤️

دختر های خوشگلم لناو لاوین و ماهلین 😍😍😍خدایا مرسی بابت همچی

وقتی یکی ابراز پشیمونی میکنه لطفا ی سریا حس جو بهتون دست نده آره تو بدی تو عامل فلانی..

بارها در پر بازدید ها به شما دروغ گفته شده اما جرئت اینو نداشتن بیان بگن سرکار بودید . بنظرم همون دسته آدما بهترن که فکر کنید تاپیکای دروغشون راسته😅😅

من هیچ گله ای هم ندارم که بخوام ببخشم sarvine 

فقط قول بده دیگه شیطون برات سناریو نچینه😅😅

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙
2728
دیگ فکر کنم موضوعاتش ته کشیده حالا با تاپیک عذرخواهی میخواد پربازدید شه خدایا من نوبتمو دادم ب ایشو ...

الان شما خودت با این تهمتت یا گناه بدتر از من مرتکب شدی

2738
وقتی یکی ابراز پشیمونی میکنه لطفا ی سریا حس جو بهتون دست نده آره تو بدی تو عامل فلانی.. بارها در پر ...

من خیلی وقت بود پشیمون بودم

ولی جرئتش نداشتم راستش بگم

ولی وقتی کاربر گردن کلفت سایت دیدم فهمیدم اون تونست عذر خواهی کنه چرا من نتونم 

تهش چی میشه کاربرا باهام تند حرف میزنن ولی وجدان خودم ارومتر میشه

من خیلی وقت بود پشیمون بودم ولی جرئتش نداشتم راستش بگم ولی وقتی کاربر گردن کلفت سایت دیدم فهمیدم ا ...

آفرین بهت👏میدونی؟کم پیدامیشه که بتونن اعتراف کنن.این شجاعت رو شما داشتین☺انشاالله که کاربراهم ببخشن

آفرین بهت👏میدونی؟کم پیدامیشه که بتونن اعتراف کنن.این شجاعت رو شما داشتین☺انشاالله که کاربراهم ببخشن

مرسی عزیزم😢❤️

مرسی عزیزم😢❤️

آی آی گل دختر مهربوووون🌹😃آخه من بهت چی بگم نازدخترقشنگم؟الان رفتم تاپیکت رو خوندم آخ که من چقدر ازاون دوستت خوشم میومد😢با یکی ازتاپیکاش خیلی خندیده بودم ازاون روز خیلی دوستش داشتم...

درسته فهمیدم باهمکاری هم... ولی خب هنوز دوسش دارم😂

خداحفظتون کنه ان شاءالله☺🌹

2706