2726
عنوان

داداش بی شعورم

| مشاهده متن کامل بحث + 1931 بازدید | 91 پست

شما نباید سرک میکشیدی تو گوشیش، چیو میخای بروش بیاری؟ شما خودت نیاز به تعلیم داری با اینکارت باز میخای به داداشت چیز یاد بدی؟

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
حالا خدا کنه اینا که بهم گفتن فضول و چیو چی خودشون دنبال گوشی و هک باقی نباشن اون خودش گوشی داد نوتی ...

کلا همشون اینطورن پسرا 

عادیه کلا خیلیییی سخت گیری چقد بیخیال باش 

🥰 🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من که نیستم! قصاوتی هم تو چتا ندیدم همه گفتند کارتون زشت بود همین!

یه بار از اول نگاه کنی میبینی  چیا گفتن 

فضول مال وقتیه بخای خودت کاری رو بکنی من دیگه نوتیف اومد وسط اسنپ گرفتنم نمیتونم بگم ندیدم یا نابینا شدم یا بگم این چیزی که این نوشته وجود خارجی نداره ولی نباید بازش میکردم که این حرف درسته 

2728
شما نباید سرک میکشیدی تو گوشیش، چیو میخای بروش بیاری؟ شما خودت نیاز به تعلیم داری با اینکارت باز میخ ...

نمیفهمی دارع میگ سرک نکشیدم...کنجکاو شدع خیلیم طبیعی بعدشم سوال تاپیک اصلا در مورد این نیس دارع میگع همع همینطورین یا فقط داداشش بجای توضیح بدین چی میبتفیم برای خودتون؟ خیلی دنبال حرف و حدیثی اینجا جاش نیست عقده هاتونو جای دیگه خالی کنین 

خوب کاری کردی دیدی خواهر باید مواظب داداشش باشه راه کج نره ولی به روش نیار پسرا همینن عزیزم 

منم فقط خواستم از در این ببینم که کسی مشکلی باهاش نداشته باشه نه اینکه برم کاسه تخمه بیارم بشینم چت هاش رو بخونم 

نمیفهمی دارع میگ سرک نکشیدم...کنجکاو شدع خیلیم طبیعی بعدشم سوال تاپیک اصلا در مورد این نیس دارع میگع ...

بخدا اگه یکی حرفمو فهمیده باشه 😢😢

فقط میخان ادمو سیاه و کبود کنند

همشووووووون بلااستتثنا همینجورین فقط خودت برو خودتو اصلاح کن کی اخه تو گوشی داداشش سرک میکشه؟

سرک نکشیدم نوتیف اومد وسط اسنپ گرفتنم نمیتونم بگم ندیدم یا اصلا کورم من

ولی درسته نباید چت رو باز میکردم فکر کردم کسی باها مشکلی داره

نمیفهمی دارع میگ سرک نکشیدم...کنجکاو شدع خیلیم طبیعی بعدشم سوال تاپیک اصلا در مورد این نیس دارع میگع ...

قرصاتو خوردی اول؟؟؟ خیلی وحشی میزنی، پاچه رو ول کن قشنگ حرف بزن ببینم چی میگی، آرام باش،،، آرااااااام،،،، اگه خیلیا وحشی گریشونو مثل شما تو سایت تخلیه میکنن 

اهمیتیم نداره، فقط پاچه رو ول کن

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
همشووووووون بلااستتثنا همینجورین فقط خودت برو خودتو اصلاح کن کی اخه تو گوشی داداشش سرک میکشه؟

جمع نبند😑

شوهر من این مدلی نیس😬

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
در هر صودت حق خوندن چت داداشتو نداشتی و دوم با عنوانت قضاوتشم کردی حرف از قضاوت میزنی😟

خب داداش خودمه حق دارم بهش بگم بیشعور 🤨 به باقی که نگفتم 

2706