2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این طرز حرف زدنه

ببخشید ولی خب زشته عزیزم خب بزار برات بفرستم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2728
ببخشید ولی خب زشته عزیزم خب بزار برات بفرستم

خودمم خشتی خیلی دوس ندارم اما میخام کثیفی رو نشون نده بچه کوچیک دارم

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
2738

دیگه اسم کاشان و فرش خشتی میاد بدم میاد 

دوسال پیش از کاشان فرش فوق العاده زیبای آبی رنگ خشتی سفارش دادیم و تمام پول رو پرداخت کردیم اومدیم خونه تا طی دو هفته فرشهامون رو بیارن ، به ماه کشیدو خبری نشد ، ما پیگیر میشدیم و اونها بهانه میاوردن و وعده ی الکی ، خلاصه بعد چهارپنج ماه به زور تونستیم پولمون رو پس بگیریم  و با اون پول فقط تونستیم دوتا فرش بخریم در حالیکه اوموقع با همون پول دوتا فرش بزرگ ، دوتا کوچیک و چهارتا پادری سفارش داده بودیم 

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 

میتونی افشان با زمینه فیلی بخری 

اگه روشنم خریدی یه مدت روفرشی بنداز تا بچهات بزرگ بشن

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
دیگه اسم کاشان و فرش خشتی میاد بدم میاد  دوسال پیش از کاشان فرش فوق العاده زیبای آبی رنگ خشتی ...

من اگه بخرم از بازار میخرم

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
میتونی افشان با زمینه فیلی بخری  اگه روشنم خریدی یه مدت روفرشی بنداز تا بچهات بزرگ بشن

شوهرم نمیذاره روفرشی بندازم😢

شوهرم نمیذاره روفرشی بندازم😢

اونجور رنگارو نگیر عزیزم بعد یه مدتت پشیمون میشی

حداقل فیلی یا گردویی بخر

2706