1874
2079
عنوان

این فرش به نظرتون قشنگه؟؟عکس

1055 بازدید | 87 پست

❤عضو تاپیک بامداد خمار.گروه قرمز❤❤.وزن فعلی 82....وزن هدف....52....قد 160...من مطمئنم با توکل بر خدا میتونم به وزن ایده آل برسم😍😎❤
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

سنتی نمی‌پسندم کلا

((((بعد یه مدت فهمیدم مشکل نه جوش صورت هست نه ترک پوستی و...مشکل اصلی ذهن ما هست نپذیرفتن خودمون هست.اکثر خانوما برای اینکه از نظر دیگران مخصوصا (شوهر) بی نقص باشن حاضرن هرهزینه ای بپردازند ( مالی روحی جسمی)  تنها دلیلشم رسانه هست. مدل های باربی سفید بدون لک خوش فرم....و بدتر  تبلیغات های مسخره شوهر پسند شدن...شوهرت از تیرگی های بدنت بدش میاد؟؟ بیا پیج ساناز جون تا درمانش کنی..از جوش های صورتت خجالت میکشی؟ بیا تو پیجم  بهت بگم چجوری درمانش کنی.. ناخودآگاه این باور ایجاد میشه که اگه جوش داری باید خجالت بکشی اگه شکم داری مورد تمسخر قرار میگی اگه لک داری سوختگی داری و..اما برو جلو آینه خودتو ببین این بدن و این صورت در همه شرایط همراه تو بوده تو دنیا به اندازه هر آدمی سلیقه وجود داره و تو نمیتونی هرروز مطابق سلیقه یکی باشی.اما اینا به این معنی نیست که از خودت مراقبت نکنی ورزش نکنی و به خودت اهمیت ندی.من فقط میگم تغییرات طبیعی بدنت رو که به علت ژنتیک و سن و...بوجود اومده رو بپذیر..ارزش تو به افکار توست نه به ظاهرت.هیچ کسی نمیتونه باعث بشه از خودت متنفرشی...تو به کسی زیبایی بدهکار نیستی‌.اگه کسی خوشش نمیاد خب نیاد.اینجا کارخونه مجسمه سازی نیست.))
2050

اصلا خوب نیس

بانو هستم عضو گروه زرد. ممنونم از بامداد خمار و بقیه دوستان و سرگروه عزیزم که منو تو چالششون شرکت دادند. وزن فعلیم 85هست.هدف اولم 80،هدف دومم 75هدف سومم 70هدف نهاییم 63.خدایا توکل به تو بهم کمک کن بهم اراده بده که بتونم وزنمو کم کنم و روزایی برگردم که هیکلم زبانزد همه بود. خدایا امیدم به تو و دوستانم هست. 
2082
برا پذیرایی جالب نیست ولی برای اتاق خوبه

ممنون گلم

❤عضو تاپیک بامداد خمار.گروه قرمز❤❤.وزن فعلی 82....وزن هدف....52....قد 160...من مطمئنم با توکل بر خدا میتونم به وزن ایده آل برسم😍😎❤
1718