2737
2734

همکلاسیم گفت برو تو قمقمه ام که یخه آب بریز منم بچه اجتماعی نبودم حالا نمیدونم خودم داوطلب شده بودم یا نه 

ولی یه نی وسط قممه بود که یخ دورش بود و یخ زده بود از پله اومدم برم پایین نمیدونم کسی رد شد کنارم یا خودم هول شدم افتاد زمین نی از وسط شکست! 

اونم تازه دیروز خریده بودش منم از ترس دروغ گفتم که یکی از بچه هایی که تو حیاط ورزش داشتن رد شد کنارم شکستش ولی لو ندادم کی بود مثلا

من چند بار دیگه هم همکلاسی شدم باهاش اما روم نشد از ترس اینکه عصبانی شه بگم کار من بود و اینکه خودم بسیار کم رو هستم و افسردگی و اختلال ترس از طرد شدن دارم

جاش صدقه دادم ولی من از عمد نمیخواستم بشکنمش 

حالا نمیدونم حسابه یا نه

اصلا نمیدونم شماره یا محل زندگی همکلاسیمو فقط شماره یکی دو تا همکلاسی مشترکو دارم و نمیدونم شمارشو دارن یا نه

حالا بنظرم پیگیری کن هرچند کوچیک تلاش کن پیداش کنی و حلالیت بطلبی اگر نشده صدقه و رد مظالم بده

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکال نداره زیر۹سال بودی.

دوم راهنمایی بوده عزیزم

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
2731

رد مظالم بزار کنار

اینم شماره پاسخ شرعی

09640

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
2738
حالا بنظرم پیگیری کن هرچند کوچیک تلاش کن پیداش کنی و حلالیت بطلبی اگر نشده صدقه و رد مظالم بده

موافقم. 

استارتر یه جستجو بکن شاید پیداش کردی بعد خیلی راحت حلالیت میگیری و دیگه این بار عذاب وجدان از دوشت برداشته میشه

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
اها فک‌کردم میگه دوم دبستان، اگه بهش دسترسی نداری از طرفش‌صدقه بده یا دعابخون ثوابشو‌هدیه بده بهش

😘♥️♥️