2410
2553
عنوان

حرف حساب

90 بازدید | 8 پست

همسرم میگه هرچقد واسه مامانت کارکردی وکمکش کردی باید واسه مامان منم بکنی نه بیشتر نه  کمتر منم گفتم هرکاری که واسه بابات کردی باید واسه بابای منم بکنی 

ب جا

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بگو تو خانواده خودتو دریاب منم مال خودمو😐چون اینجا کودکستانه 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
یعنی چی

یعنی شوهرت حرفش بچگانس توم مثل بچه ها جوابشو بده

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

خوب گفتی عزیزم، اگه قرار به سرویس دهی باشه باید دوطرفه باشه 

شوهرت در قبال مادرش احساس مسئولیت می کنه ولی انجامش با تو هست منطق مرد ایرانی ، من دیگه خریدمت حالا بدو واسه مامانم کار کن 🙄

2714
خوب گفتی عزیزم، اگه قرار به سرویس دهی باشه باید دوطرفه باشه  شوهرت در قبال مادرش احساس مسئولیت ...

شوهرم منظورش اینه که چرا وقتی میریم خونه ما پاتو میندازی روپات وهیچ کاری نمیکنی ولی برعکس خونه مامانت کارمیکنی