2726
عنوان

دعوای منو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1669 بازدید | 164 پست
الانم دیر نشدع که بزنی تو دهنش

یه جور موضوع تاب میده که من میشم مقصر دیگه اینقدر خسته شدم که دوس دارم بخوابم و صبح بیدار نشم.

اما دخترم😭😭😭😭

دخترم فرشته ی روی زمین🌻🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من نامزد هستم و همسرم هم بسیار ادم خوب و منطقی و مهربونیه و به شدت دوسش دارم اوایل خونه ی مادرشوهرم من هم چند بار این عادت رو ازش دیدم و به شدت ناراحت شدم چون من واقعا احترام و وظیفه سرم میشه و اگر بخوام انجام میدم و نیازی به تذکر نیس من دوبار ناراحتیمو به طور خیلی شدید نشون دادم و بعد به طور واضح هم بیان کردم بعد کمی کم تر شد و بعد حتی نارضایتیمو حتی به تذکر های کوچیک هم نشون دادم البته بارها هم گفتم ممکنه منم اشتباه کنم اما به هیچ حتی غیر مستقیم هم نگو وقتی تنها شدیم بهم بگو از اون به بعد مشکلم حل شد والان چون میدونه حساسم رو این مسائل حتی میبینه من دارم یه کاری رو انجام میدم حتما خودشو مشارکت میده تا خوشحالم کنه(خیلی مظلومه بچم😁) و سر سفره هم حتما میشینه کنار من تا من راحت باشمو چیزی خواستم معذب نشم و خودش میرسه

مردا گاهی نیاز به تذکر دارند

پس توام باید پرو باشی با آدمای پرو مث خودشون رفتار کن

مادرش سیاست داره.

من ندارم‌

تصمیمای مهمش رو اول به اون میگه بعد من میفهمم ‌

البته شانس که من ندارم

دخترم فرشته ی روی زمین🌻🌸
2728
عزیزم من نامزد هستم و همسرم هم بسیار ادم خوب و منطقی و مهربونیه و به شدت دوسش دارم اوایل خونه ی مادر ...

منم بهش گفتم .

گفتم اینقدر عاقل وبالغ هستم واحترام میزارم ومیدونم چه کار کنم نیازی نیس تو به من بگی یهو اعصابش خورد شد وگفت تاقیامت باهام حرف نزن اگه میخوای تو این خونه باشی

دخترم فرشته ی روی زمین🌻🌸
 مادرش سیاست داره. من ندارم‌ تصمیمای مهمش رو اول به اون میگه بعد من میفهمم ‌ البته شانس که م ...

الان دوره زمونه ساده بودن نیست ساده باشی کلاهت پس معرکست و زندگیتو از چنگت درمیارن

گرگ باش گرگ

مشکل شمارو مادر من تو جوونیش داشته الان میگه حیف عمری که تلف کردم با توجه به این چیزا کاش از اول درست و حسابی با مشاوره حلش میکردم و زندگیمونو جهنم نمی کردم دقیقاااااا مثل شرایط شما زیاد اهمیت ندین بابا زندگی خیلی سریع میگذره مادر بزرگم حالا که پیتر شده ازش عذر خواهی کرد گفت منو ببخش عروس عزیزم یه دوره ای همه ی مادر و پسرا جلو عروساشون این سوربن ولی چه فایده که عمر همشون تلف شد با متلک و گله و شکایت و درگیری حل نکن با علم مشکلتونو حل کنید و عاشق هم باشید اگه عاشق واقعی باشید خیلی از این موضوعات و به خاطر هم نادیده میگیرید 

منم بهش گفتم . گفتم اینقدر عاقل وبالغ هستم واحترام میزارم ومیدونم چه کار کنم نیازی نیس تو به من بگی ...

من چند روزی سرسنگین بودم و چون زودم گریم میگیره گربت میکردم و عصبانی هم بودم اما حقیقتا اغراق میکردم اما دست خودم نبود ‌اما جواب داد شمام ترسیدی و پا پس کشیدی که ایشون پررو شدن و عادت کردن

والا منم حالم ازش بهم میخوره 

وهرچه کشیدی بخاطر رفتار خودته دوست عزیز وقتی این آقا یکبار ازین کارا کرد و تو فقط در حد اخم و ناز کوچولویی دلخوری رو نشون دادی معلومه بیشتر میکنه وازت حساب نمیبره والا شوهر من میدونه یکی از اینارو بگه وبه زبون بیاره مستقیم طلاق والسلام بااینکه دوتا بچه هم دارم همیشه باید به مادرش بگه خودت ظرفا و بشور یه چایی بیار تو خونشون به من چه 

الان دوره زمونه ساده بودن نیست ساده باشی کلاهت پس معرکست و زندگیتو از چنگت درمیارن گرگ باش گرگ

واقعا 👌.

از سرکار میاد اول میره دیدن مادرش وماچ وبوس و حرف زدن با مادرش وقت اضافه اش میاد بالا.

پریروز رفتم پارکنیگ دیدم ماشینش تو پارکینگه گفتم یعنی اومده بعد اومد بالا گفتم ماشینت تو پارکینگ بود گفت اره رفتم پیش مامانم 

دخترم فرشته ی روی زمین🌻🌸
والا منم حالم ازش بهم میخوره  وهرچه کشیدی بخاطر رفتار خودته دوست عزیز وقتی این آقا یکبار ازین ...

من تاحالا بابام نگفته اینکارو کن حالا همش بهم دستور میده این بچه ننه‌ دیگه جون به لب شدم

دخترم فرشته ی روی زمین🌻🌸

ایرانیا نصف عمرشون سر این مسائل خونه شوهری تلف شده یکی از دلایل اینکه خیلی از دخترا دیگه ازدواج نمی خوان همیناس بابا اینقدر سخت نگیرید همه چیز لازم به تلافی و حرص همو در آوردن ندارن اگه آروم زندگی کنید و شوهرتونو دوست داشته باشید اونم اولویت قرارتون میده و اینکه می‌فهمه درگیر حاشیه نمیشد متاسفانه ایرانیا به اهمیت ندادن میگه مگه ساااااااادم باشه پس بشینید کل زندگیتون حرص بخورید 

ببین نمیتونم درک کنم خب چی میشه مادرش جلو بشینه؟!

یا مثلا اگه کمکش کنی چه اتفاق بدی میوفته؟ 

با انجام دادن اینکارا وقتی قراره زندگیت شیرین بشه خب چی میشه انجام بدی؟

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر❤اری شود ولی به خون جگر شود
واقعا 👌. از سرکار میاد اول میره دیدن مادرش وماچ وبوس و حرف زدن با مادرش وقت اضافه اش میاد بالا. پ ...

اگه پرش نکنن اشکالی نداره 

ولی من مادرش از اوناس ک پرش میکنه

منم جوری رفتار کردم الان بهش بگم برو پایین سر بزن میگه بدون تو نمیرم

2706