2737
2734

خداروشکر کن که تنهایی،تنهایی شرف داره

صمیمی ترین دوستم که ۱۲ سال باهم دوست بودیم مثل خواهر نون و نمک همو خوردیم می خواست همسرمو از من بگیره 

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باز ۱۴ سال تنهای  و بی کسی نکشیدی

به خدا تنهایی شرف داره‌ 

چون خیلی زجر کشیدم

من قبل ازدواجم دوبار شکست عشقی خورده بودم هردو رابطمون تلفنی بود 

دوستم سیرتا پیاز گذشتم+بی نهایت تا تهمت بهم زد به شوهرم گفت اونم چه تهمت هایی که عرش خدا به لرزه درمیومد

من دستم تا به حال به دست نامحرم نخورده بود چقدر تهمت ناپاکی بهم زد حتی به اون دوتا عشق قدیمیم پول داد تا بیان بهم تهمت بزنن

آخر عکسامو فتوشاپ کرد که پخش کنه

کارمون به پلیس و کلانتری کشیده شد 

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
2738

دوست خوبه نه در حدی که شما براش ناراحتی......خیلیا از دوست و خانواده و دورن نمیبینن همو ....در هر صورت آدمیزاد همیشه تو زندگی لحظه هایی رو تجربه میکنه مه میبینه چقذ تنهاست ...با خودتون خوش باشین تنهاییاتونو شیرین کنین برا خودتون ، با خدا حرف بزنین ، تنهایی یه نعمت واسه فکر کردن و بهتر زیستن ...

خدایا،راهی نمی بینم ،آینده پنهان است، اما مهم نیست همین کافی ست که تو راه را میبینی و من تو را...

هیچکس اندازه من دوست و رفیق نداره شاید کل دخترای شهر باهام دوستن بزرگ کوچیک همه ولی هیچکدوم سنگ صبورم نیستن تکیه گاه و رفیق واقعی پیدا نمیشه ولی من برای همه رفیق بودم 😔

🤨🤨🤨🤨
2706