2733
2734
عنوان

با حرفامون دل نشکنیم

194 بازدید | 19 پست

من یک ساله که عینکی شدم امشب یکی از اشناهام گفت یکم چشام تارمیبینه گفتم شاید ضعیف شد چشات گفتم من میمیرم وای من اصن سکته میکنم عینک بزنم همینم مونده عینکی شم 

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من نه تپلم نه چاق .تو امضامم نوشتم .اون وقت یکی تاپیک زده گفته تپل چاقی و حقته 😂😂😂😂

در این حد دنبال دل شکوندنن .

این جماعت را ولشون کن .دلت نشکنه

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 
2731

واه دسته های عینکتومیکردی توچشاش.

کاربری پنجممه.  شرحیز حال و حالی زِ شرح نیست🖤🥀       ازوقتیعضونینیسایت شدم باسبک جدیدوعجیب وغریبیاززندگیآشناشدم.خواهشا هی نگیدترکها،لرا،فارسهاشماهم این عادتودارید؟😑😐😑😐آخه مثلاآبگوشتوبا🎂خوردن چه ربطی به ترک ولروفارس بودن داره🤨🤨🤨

من عینکی بودم قبلن خیلی بود برام اصلن صورتمو پوشونده بود بعضی شبا خاب میبینم عینوی شدن بازم سکته میزنم حتا حرعت ندارم عینک افتابب بزنم واقعن زیباییمو پوشونده بود

2738
من عینکی بودم قبلن خیلی بود برام اصلن صورتمو پوشونده بود بعضی شبا خاب میبینم عینوی شدن بازم سکته میز ...

زیبایی به عینک نیست گلم که اخه من خود عینکه برام مهم نیست مهم سلامت چشماست 

ایشالله همیشه چشمات عالی ببینن 

یجور نگیم که طرف خجالت بکشه احساس شرم کنه احساس بد بودن نقص داشتن کم بودن...

نقص کم داشتن از لحاظ اینکه مخاطبتون سطح شعورش پایین بوده ... هرکسی درحد شعورش وفهمش حرف میزنه ... نمیشه کاریش کرد ... 

یجور نگیم که طرف خجالت بکشه احساس شرم کنه احساس بد بودن نقص داشتن کم بودن...

یه بار تو. دبیرستان دوستم ۱۷ گرفته بود منم ۱۶ خیلی ناراحت بود میخواستم دلداریش بدم گفتم غصه نخور من از تو کمتر گرفتم .گفت آخه واسه من خیلی بده ۱۷ واسه ت عادیه کمم بگیری...خیلی دلم شکست...

زیبایی به عینک نیست گلم که اخه من خود عینکه برام مهم نیست مهم سلامت چشماست  ایشالله همیشه چشما ...

قربونت عزیزم شمام همینطور بله ک مهمخ چشمامو ک عمل کردم تازه دنیارو روشن میدیدم واقعن مهمه سالم باشه

چه عقب مونده ... چه حرفایی ... 😑😑😑نقل قول از دوستان مغز های کوچک زنگ زده ...  منم عینک استف ...

خیلی ناراحت کننده ست اینجور حرف زدن ولی از ته دلم ارزو میکنم هیچکس چشمام عینک نخواد و همه عالی ببینن

2706