2726
عنوان

كليد خونه زني كه با بابام دوسته رو پيدا كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرت 

ب مادرت فکر کن

ممکنه بدونه و نخواد ب روی پدرتون بیاره

با رسوا کردن پدرت ابرو ریزی ب بار میاد

مادرت هم شکسته میشه

نکن این کار رو 

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2728
بعد که دستش رو شد، برنامه ات چیه؟ من که فکر می کنم مادرتون زودتر از شما فهمیده 

برنامه دارم ادعاشو كم كنم، ايني كه اين همه مياد گير ميده فلاني نماز چرا نميخوني ، روزه فلانه، با اين همه ادعا فقط ميخوام ديگه اين همه ادعا نداشته باشه 

بعد یهو داخل میشی میبینی بابات بغلشه😒 اونوقت دنبال سوراخ میگردی فرار کنی

ن والا، اصلا احساس پدر و دختري نميبينم كه بخوام همچين صحنه اي رو نبينم، مهم نيس برام

برنامه دارم ادعاشو كم كنم، ايني كه اين همه مياد گير ميده فلاني نماز چرا نميخوني ، روزه فلانه، با اين ...

نکن ب نظرم

بی گدار ب اب نزن

مادرت میشکنه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2706