2726

من كلا خيلي وقته درگير و متاسفانه پيگير هستم، همه كاري هم كردم تو اين ماجرا تعقيب ، حالا بعضيا شايد بيان بگن به تو چه زندگي مامان باباته، ولي برا خودم مهم بود،تعقيب كردم ديدم رفت داخله يه خونه ، ديگه خلاصه امشبم به طور اتفاقي رفتم از تو ماشين يه چيزي بيارم زير كف پوش ماشين يه كليد پيدا كردم واقعا نميدونم چيكار كنم، خودم دوس دارم يه دفعه كه رفت تو اون خونه خودمم بعدش وارد همون خونه بشم و قشنگ دستشو رو كنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🙄🙄🙄

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2728

برو از روی کلید بساز.بعد کلیدو بذار سرجاش سه نشه

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
2706