2726
عنوان

سوره قدرمیخونم+صلوات

266 بازدید | 41 پست

بیاین امشب شب اخره.تقدیره من ،بچم و همه و همه امشب رقم میخوره،برا یاسینم دعا کنین،منم براتون قدرمیخونم،لطفا شمام برام بخونین.محتااجم به دعاهاتون...لایک کنین بخونم

دوستت دارم خدا💞

به نیت مادر شدنم دعام کن❤️😘

خدایا چرا امیدوارمون میکنی بعدش ازمون میگیریش...حتما یه حکمتی هس که ما مادر بشیم...وابسته اون نی نی بشیم...بعدش ازمون بگیره ش....خدایا راضی ام به رضای خودت...خدایا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لطفا برا منم بخون خدا خودش مشکلمو ختم به خیر و خوشی کنه. منو همسرمو از شر آدمای فضول و اونایی که همش دنبال فتنه و دخالت هستن در امان نگه داره . 

منم براتون قدر میخونم ان شاا... سلامت باشین کنار عزیزانتون 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
@سباااا     @دکمه_سر_آستینم     @parinaz192     @esmeralda & ...

حاجت روا بشی قشنگم💑👩‍❤️‍👩💟

بهترینا قسمتت😘😘

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 

منم دعا کنین لطفا از بلاتکلیفی درام 

دعا کنین خدا کمکش کنه ک دل دوتامون شاد بشه

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

خوندم عزیزم...

شمام برا من دعا کن  تو این ماه و ماه بعد یکم آشفته ام برا امتحاناتم...

تاپیکم زدم...

لطفا اگه داخل تاپیکم نیومدید اینجا لایک کنید و  نفری ی صلوات بفرستید برام بعدم من براتون کوثر میخونم 

انشالله  همین امشب حاجت روا بشید

😉
2706