2058
2079

وقتی خانواده اش نقش پر رنگی براش داشته باشن نیازی نیس

انصاف یعني اگه روزهاي سخت رسید ، روز هاي خوب زندگیت یادت بمونه ،• انصاف یعني  خداي روز هاي سخت همون خداي روز هاي خوبه :))⁦    ❥

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

منم هیچ دوست صمیمی ندارم فقط درحد سلام علیک یا همکلاسی یه رفیق دارم قبلا باهم دوست بودیم به شهر دیگه اس تلفنی در ارتباطیم بچه خوب راز داریه

با احتیاط تایپ کنید!پشت هر کدام از این کاربری ها انسانی نشسته است ک ممکن است با یک حرفی ک از نظر خودت شوخی و خنده دار  استدلی بشکند و ساعت ها ذهنی آشفته شود!!! اگر چیزی را درک نمیکنید مسخره هم نکنید اگر چیزی با اعتقادات شما مطابقت ندارد نظر هم ندهید.. که ملک وجود نیارزد زان که دلی را ز خود بیازی....                                                                                          

نه بابا چرا بدبخت باشه منم یه زمانی اینجوری بودم

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد                  
2050
2064

آره تا حدودی

ولی باید تو انتخاب دوست خیلی دقت کنیم

دوست خوب نعمته

دوست بد دشمن

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور 1401 مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹