2703
2553
عنوان

میشه یه حس ششمی بیاد؟ لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1595 بازدید | 261 پست
من جواب کسیو نمیدم فقط جواب استارترو دادم کسی سوال داره درخواست بده بپرسه

من صاحب بچه ی سالم میشم .

آخه فامیلیم

🥰😍خدایا خودت تو دلیم و برام حفظ کن 🥰🤰میشه برای سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنی 🤰🥰🍭۱۴۰۰/۴/۱۹بی بی چکم مثبت شد😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
یخورده پشیمونه اما نمیدونه چطور باید بیاد جلو

مرصی جواب منم بده😔

🥰😍خدایا خودت تو دلیم و برام حفظ کن 🥰🤰میشه برای سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنی 🤰🥰🍭۱۴۰۰/۴/۱۹بی بی چکم مثبت شد😍😍
وای دختر داری خودتو نابود میکنیا بیخیال شو خودش میاد

چند وقت دیگ برمیگرده؟ اصلا برمیگرده چی بگه

ممکنه بهم برسیم؟

میشه یه صلوات بفرستی برام اونی ک عاشقشم عاشقم باشه🥺💔
2714
سوالت بگو

جواب منو بده 🙏 

میشه برای حاجتم یه حمد و صلوات هدیه کنید به عزیزان مادر پهلو شکسته 💔🥀 یا امام حسن غریبم چگونه در خانه خودت هم غریبانه بودی عزیز زهرا، 🥺یعنی میشه بگم حاجت روا شدم یعنی میشه بگم دست های بریده دستمو گرفت یعنی میشه بگم مادر پهلو شکسته نگام کرد یعنی میشه بگم گنبد طلایی مشهد منت سرم گذاشت یعنی میشه بگم خواهری که سر برادرش رو دید حاجتم رو داد یعنی مییشه امام زمانبگه بیا اینم حاجتت  بگم حاجتمو گرفتم این امضا رو زمانی دارم مینویسم که دلم تو هراس نشدنه هراس اینکه رو سیاه برگردمه همش میترسم دوست نداشته باشن کمکم کنن خدایا تو میدونی من جز درگه تو و عزیزانت راهی ندارم نکنه نشه بگی این که جز ما کسی رو نداره قهر نمیکنه بازم میاد خدایا تو شاهد باش من خواستم من جوانه زده باشه امیدم به تو نزار خشک بشم نزار تو میتونی واسه تو کاری نداره تو قادری تو میتونی بهم بده حاجتمو خدایا بده تا یه شب با خیال راحت باشم من بعد از این سه شنبه آشوب شدم😭😭 خیلی دعام کنید بگید حاجت روا بشم
سوالت بگو

همون بچه ی سالم 

ببخشید ب این زودیاااا یا خیلی طول میکشه 

آخه میترسم‌اقدام کنم 

من حسم درست میشه اما دلت رو هم خوش نکن ازمایش و...بده خیالتو راحت کن

دادیم منتظر جوابیم

2706